מתגעגעים למוזיקה של אביצ'י? הידיעה הזו תשמח אתכם. ביום שישי הקרוב (24 בינואר) ישוחרר "Forever Yours", אחד הטראקים היותר מצופים של הדיג'יי והמפיק השבדי המנוח. אביצ'י עבד על השיר עם הזמר סנדרו קאבזה איתו שחרר גם את הלהיט “Without You”, אך לא הספיק לסיים אותו לפני מותו הטראגי. מעריצי של המפיק האגדי זוכרים את השיר מהסט שלו באולטרה מיאמי 2016, אז ניגן גרסה לא גמורה שלו.

מי שעזר לזמר לסיים את השיר הוא מפיק העל הנורווגי קייגו, שהודה לא פעם כי ההשראה הכי גדולה שלו מגיעה מאביצ'י. "שעבדתי עליו עם טים (אביצ'י), אך הוא לא הצליח לסיים אותו. הערב, אני וקייגו סיימנו את העבודה בשבילכם", אמר קבאזה במהלך מופע המחווה לזכרו של הדיג'יי.

באתר המקדים ליציאת השיר נכתב: "כשהם היו בדרך לאולטרה מיאמי 2016 באוטובוס, סנדרו קבאזה ניגן לאביצ'י גרסה מוקדמת של 'Forever Yours'. טים החל לעבוד על הטראק באופן מיידי, וניגן גרסה לא גמורה שלו בפסטיבל. השיר מעולם לא הושלם או שוחרר בזמן שטים היה בחיים, אך כעת, קייגו וסנדרו ייצרו גרסה לכבודו ולזכרו".

בפוסט מרגש באינסטגרם כתב קבאזה: "אני וקייגו יצרנו את גרסת המחווה הזו לשיר כדי להוקיר את אביצ'י ואת מה שהוא היה עבורנו. המוזיקה שעשינו ביחד שינתה את חיי ואת הפרספקטיבה שלי לגבי מוזיקה. הוא היה ההשראה הכי גדול והאליל של קייגו וזה מה שאיפשר לטראק הזה לקרות".

View this post on Instagram

This version of Forever Yours is a Tribute to Tim that me and Kygo have put together to honor what he has meant to both of us. The music we made together has changed my life and my perspective of music. He was Kygo’s biggest Idol and biggest inspiration and that’s what has made this Tribute possible. We're releasing this song together with Tim's family and the proceeds from the track will go to the nonprofit Tim Bergling Foundation which benefits organizations that support mental health issues, suicide prevention and education, wildlife conservation and other issues that Tim had an interest in and passion for. The song will be out on friday January 24th

A post shared by Sandro Cavazza (@sandrocavazza) on

הזמר חשף כי הטראק משוחרר בתיאום עם משפחתו של אביצ'י, וכל ההכנסות ממנו ייתרמו ל"קרן טים ברלינג" - ארגון המציע תמיכה בהתמודדות עם בעיות נפשיות, עזרה במניעת התאבדויות, הרצאות ועוד נושאים רבים שהיו חשובים חשובים וקרובים לליבו של אביצ'י.