אז אנחנו בלוס-אנג׳לס, שהפכה מהר מאד ל-"Lost Angeles", מוזר לראות עיר כזו במצב רפאים, אבל טוב שזה ככה כי אין ברירה אחרת בשביל לעצור את המגיפה הזאת. בדיוק בתקופה שמרגישים תקועים בבית, צריך (וחשוב) לזכור שמתוך כל הבאסה הזאת אפשר להסתכל על החיובי ולא רק על מה שרע. כי עוד כמה חודשים יהיה טוב, בזה אין לנו ספק, אז הנה כמה טיפים מאיתנו להסתגלות למצב.

ליצור. לא להפסיק ליצור. זה הזמן לפרוק את כל המחשבות, התסכולים, הרעיונות ומצבי הרוח לתהליך של יצירה, כתיבה מכל סוג, מוזיקה, ספרות, שירה או אפילו ציור. הכל הולך ובתקופה כזאת אין כמו ליצור דברים לא שגרתיים - כי פשוט אפשר.

זה הזמן המושלם לאנשים שאוהבים להיות סגורים בחדרים עם מכשירים, כמונו לדוגמא. האינטרנט בוער בתקופה כזאת, כי מה עוד יש לעשות? אז שבו ותעשו מזה את המקסימום, זה הזמן להתערבב (און ליין כן?!), להכיר אנשים בתחומים שונים, תמיד חלמתם על וידאו אנימציה מוטרף? סביר להניח שתמצאו מלא עורכי וידאו מבריקים שיושבים בצד השני של המסך ומחכים לכם. לא לפחד ולהעיז ליצור קשרים. תפתחו דברים עם אנשים בצד השני של העולם, עכשיו יותר מאי פעם.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Infected Mushroom (@infectedmushroom) on

לסמן מטרות ויעדים. המצב הזה זמני ויגמר תוך כמה חודשים, בסוף נחזור לסוג של שגרה. לכן כדאי בזמנים כאלו, שהשגרה של כולנו הופסקה, לקחת את הזמן כל יום ולייצר מטרות ויעדים. כל מה שהופסק בגלל המצב, כל מה שחלמתם או תכננתם ובוטל - תכינו רשימה לימים שאחרי המגיפה.

תנסו לצאת מהקופסה הזאת שאתם נמצאים בה ונסו לחשוב אחרת, בתקופה כזאת זה אפילו מתבקש. כמה אפשר לשבת בבית ולהתבכיין שבוטלו לך הופעות? תופיעו באולפן! יש לכם מוזיקה חדשה? תוציאו אותה החוצה כי זה זמן שיא לחשיפה. חלמתם לשתף פעולה עם מישהו? סביר להניח שהוא מחכה בדיוק לפנייה שלכם. אם לא תנסו, לא תדעו מה הפסדתם ועכשיו אין מה להפסיד, ההיפך.

זה יפתיע אתכם (או שלא, כי בכל זאת אנחנו חננות טורבו) אבל גיבוי, גיבוי, גיבוי למחשב לכל הפרויקטים, כי עכשיו אין תירוץ לדחות כזה דבר. זה בסדר, אנחנו יודעים שאתם דחיינים לא צריך להתבייש.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Infected Mushroom (@infectedmushroom) on

כל הסרטים, ההופעות, האלבומים, הסדרות, הספרים אפילו הקורס לבישול שרציתם - עכשיו זה הזמן לצרוך תרבות ולשמור על שפיות. כשאנחנו במירוץ העכברים היום-יומי, למי יש זמן בכלל? אבל הנה, יש זמן ובשפע, אז זה בסדר להתחבר לדברים שאף פעם לא היה לכם מספיק זמן. 

דבר אחרון וחביב. נסו ליצור שגרה בתוך כל המצב הזה. כן, אנחנו מדברים אליכם שם, אלו שיושבים בבית עם טרנינג: לקום כרגיל - מקלחת, בגדים ולעבור למצב עבודה כמו בכל יום, רק בלי לצאת החוצה. מלבד דברים נחוצים כמו חומוס, איך אפשר בלי חומוס, יא אללה שלכם.

השקת האלבום החדש של אינפקטד מאשרום תתקיים הערב ב-22:00 (שעון ישראל) בלייב, מעמוד הטוויץ' של חברת התקליטים הבינלאומית "Monstercat".