אמש (חמישי) בחצות, בזמן שהנחיות על הסגר המהודק נכנס לתוקפן, כ-120 בליינים צעירים חגגו במסיבת וילה ענקית בראשון לציון. מארגני המסיבה שכרו את הווילה והזמינו את הצעירים לחגוג באמצעות הודעות וואטאספ.

"המטרה הייתה למנוע אפשרות שהמשטרה תאתר אותנו לכן לא פרסמנו בפייסבוק", סיפר אחד הבליינים בשיחה עם Mako. "זה עבר בקבוצת וואטסאפ שמנהליה מארגנים מסיבות מחתרת לצעירים. עשינו כמה מסיבות כאלה בתקופת הסגר ובימים האחרונים, כל פעם במקום אחר כדי שלא יתפסו אותנו".

כ-120 צעירים הגיעו למסיבה לאחר ששילמו דמי כניסה. בתמורה, קיבלו גם גישה חופשית לאלכוהול. לצד העמדות הרבות של האלכוהול, מארגני האירוע הביאו גם דיג'יי שינגן מוזיקה אלקטרונית. "היה שם הרבה אלכוהול וכאלה שעישנו מריחואנה".

השכנים שהוטרדו מהרעש התקשרו למשטרה, מה שגרם לשוטרים לפשוט על המסיבה ולהפסיק אותה. כמה עשרות חוגגים נמלטו לחדרי השירותים ולחדרים נוספים מפני השוטרים כדי להימנע מחקירות וקנסות. "היו כמה צעירים שברחו לשירותים כדי שלא יתפסו אותם שוטרים. היו כאלה שהתחבאו מתחת למיטות ובארונות בגדים", סיפר אחד האורחים במסיבה.

כ-120 צעירים חגגו במסיבת וילה בראשון לציון (צילום: תיעוד מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א׳)
הבליינים הסתתרו מהשוטרים בשירותים | צילום: תיעוד מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א׳

חלק מהבליינים השיכורים התעמתו עם המשטרה, סירבו לפתוח את הדלת וזרקו בקבוקים לעבר השוטרים. האירוע נגמר עם דו"חות של כ-5,000 ש"ח למארגני האירוע ובעלי המקום וקנס של כ-500 ש"ח ל-100 בליינים.