אלה המוזרים שבימים, אלה הבודדים שבימים אין ספק. זה לא נעים לאף עיר לראות את הברים שלה סגורים. אם פעם מישהו חשב שאפשר יהיה להגיד לבלייני הלילה לעצור והם יקשיבו - מה שלא עשו סופות, מיתונים ומבצעים צבאיים עשה נגיף אחד ממזר שטרף את כל הקלפים. אבל מתברר שאנשי הלילה הם קהילה ויראלית בפני עצמה. איסור על יציאות ומפגשים שגרם לחוסר היכולת להיפגש או לתת שירות ייצר מיזמי קהילה ושתייה שיתופיים רבים - כולם כמעט מאולתרים ונגמרים בריקוד מביך בתוך קוביית הזום שלך.

בתוך כל זה הבריקו אנשי בר הסילון המיתולוגי ומציעים במשלוח ישיר עד הבית – תפריט קוקטיילים קלאסי ענק. כי עזבו אתכם מבירה מול הטלוויזיה - את האפוקליפסה של 2020 אנחנו עוברים בשיא הסטייל בסלון שלנו עם נגרוני, רסטי נייל, או מרטיני. ואלה רק משקאות הפשוטים שהם מציעים.

רוצים את כל סוגי מארזי האלכוהול עד הבית? היכנס ל-BLEND

"בנינו את התפריט תחת אילוץ מרכזי שהוא היכולת להכין אותו על הבר, לשלוח אותו בלי שהוא יפגע וגם שיהיו לו חיי מדף ארוכים", מסביר ערן שיפרמן מנהל הבר. "זה מגיע לאנשים הביתה ורצינו שהם יוכלו לשתות מתי שהם רוצים. זה צמצם אותנו לשימוש ברכיבים אלכוהוליים בלבד, בלי סירופים או מיצים. המקום הטוב ביותר למצוא בו משקאות כאלו הוא הימים המוקדמים של היסטוריית הקוקטיילים, הרבה לפני צבעי המאכל והמטריות המקשטות. התפריט שלנו כולל קוקטיילים קלאסיים משנות השישים והארבעים. האלכוהול של אז – כמו גם האנשים - היה קשוח, כך שאם קוקטייל שרד את כל תלאות ההיסטוריה ושתי מלחמות עולם, הוא בטוח ישרוד גם את המגיפה".

קוקטיילים סילון

הקיט של סילון מגיע אול-אין עם כלים שמתכתבים עם הקלאסיקה. מאחורי הדלת גילינו בקבוק מהודר, שתי כוסות, בוטנים קלויים והוראות הגשה קלילות. פשוט לא צריך להכין כלום – רק להגיש עם קרח. יש בתפריט קלאסיקות של ממש, עמודי התווך של עולם הקוקטיילים, וגם כמה פנינים נסתרות. אז ניסינו כמה מהם כדי שאתם גם תוכלו.

 Alaska 

מה יש בו: ג'ין, שרטרז צהוב, ביטר תפוז
למתי:
אחרי ארוחת ערב כי זה קוקטייל מתוק, אלכוהולי ועתיר רבדי תיבול.
למה: המרטיני הוא הקוקטייל הכי מפורסם בעולם והאלסקה היא אחת הגרסאות הכי מוצלחות, משוכללות ומפתיעות בפשטותן שלו. היובש של הוורמוט הצרפתי של הגרסא המקורית הוחלף במתיקות העשירה והמתוחכמת של שרטרז צהוב.
הכי טוב בזום עם
: סבתא וסבא. הם מעריכים קלאסיקות ועכשיו גם אתכם למרות שתמיד איחרתם לארוחות בשבת בצהריים כי קמתם דקה לפני.

רוצים את כל סוגי מארזי האלכוהול עד הבית? היכנס ל-BLEND

And to all a good night

מה יש בו: ברבן, טקילה, ליקר דובדבנים, ביטרים
למתי: חמש אחה"צ. חיוניים או לא חיוניים, זה בדיוק הזמן להכריז בקבוצות וואטסאפ על הצ'ייסר הראשון עם דז'יסטיף למיטיבי לכת.
למה: כי אתם כבר יודעים למה לצפות משילוב חריג של ברבן וטקילה ודובדבנים ובעיקר כי זה משקה שהומצא לחג המולד ומה נשאר לנו במצב הזה אם לא לחגוג כל יום.
הכי טוב בזום עם: החברות מהפילאטיס, החברים מהריצה. כולם מבינים שערב ארוך לפנינו. 

Toronto 

מה יש בו: וויסקי שיפון, פרנט, סוכר, אנגוסטורה
למתי: מול החדשות תוך כדי שינון הוראות הסגר, כי זה קוקטייל למיטבי לכת שלא מפחדים ממריר.
למה: הטורונטו הוא דוגמא מוקדמת מאד לשימוש מוצלח באחד מהסודות של עולם האלכוהול: הפרנט. משקה עשבים מר וחזק שהפך למעין לחיצת יד סודית של ברמנים. הטורונטו ידע הרבה גלגולים וגרסאות ובסילון בחרו בגרסא שגם מחליפה את הוויסקי הקנדי בוויסקי שיפון וגם נותנת במה גדולה מאד לפרנט. התוצאה היא ממזג יבש, חזק ומאד מריר.
הכי טוב בזום עם החבר או החברה הכי טובים, לשיחה אחת אמיתית בתוך ים הממים והסרטונים שבה אנחנו באמת מודים שזה לא  קל כמו שזה נראה באינסטגרם.

קוקטיילים סילון

Vieux carré 

מה יש בו: קוניאק, וויסקי שיפון, ורמוט איטלקי מתוק, בנדיקטין, ביטרים
למתי:
בזמן דפדוף על הספה בכל התמונות שלכם מחו"ל, וחישוב ההחזרים שלא תקבלו על ביטול הטיסה בפסח
למה:
ניו אורלינס היא מעצמת קוקטיילים וזה אחד המוצלחים והידועים שלה. הוא קרוי על שם הרובע הישן (הצרפתי), ליבה הפועם של העיר הדרומית. זה קוקטייל עתיר אלכוהול המבוסס גם על קוניאק  וגם על וויסקי שיפון, והמתיקות והרכות מגיעות  מהוורמוט האיטלקי וליקר הבנדיקטין, והכל נתפר יחד במלאכת מחשבת בעזרת שני סוגים שונים של ביטרים. קלאסיקה אמיתית
הכי טוב בזום:
עם החברים שלכם מאיטליה שהזהירו אתכם ולא הקשבתם ואז עם החברים מניו יורק שהזהרתם ולא הקשיבו.

Goodnight Vienna

מה יש בו: מזקל, ליקר תפוז, ורמוט איטלקי מתוק, אוורנה אמארו, ביטרים
למתי: בשעות הקטנות של הלילה כי הטעם מעושן, מריר ומתוק וזה בול האווירה שיש לכם בסלון.
למה: הקוקטייל הכי עדכני בתפריט חריג לא רק בגילו הרך אלא גם בשילובי הרכיבים שבו. מזקל (טקילה מעושנת) היא ספיריט מאד קשה לעבודה בקוקטיילים. לשלב אותה עם ליקר עשבים איטלקי זו כבר תעוזה לא קטנה. התוצאה הסופית היא מפגש של ביצ'ז שלא מדברות זו עם זו ביומיום שמוביל להרמוניה מפתיעה ומתגמלת.
הכי טוב בזום: עם אף אחד. די כולם כבר ישנים. מפרגנים לכם את האפליקציות האחרות, בטוח שם צילומי המסך שלכם יותר כיפיים.

סילון, קינג ג'ורג' 89, תל אביב. מחירים: 135-225 שקל לחצי ליטר קוקטייל, בוטנים קלויים, בקבוק ושתי כוסות (שישארו אצלכם אחרי שהכל ייגמר). להזמנות אפשר לצלצל או לסמס ל-0526377961 או 0526377962, אספקה מיידית באיזור תל אביב.