סצנת הדייטים נאלצה להמציא את עצמה מחדש מאז שנגיף מסתורי תקף את אוכלוסיית העולם, והברים שהיו הלוקיישן המרכזי לקיומם נותרו סגורים. אז מה עושים עם זר מוחלט בימים אלו? הנה 3 אפשרויות נחמדות במיוחד:

פיקניק בפארק

אם אתם נפגשים בפעם הראשונה, מומלץ לעשות את זה במקום שיש בו עוד אנשים כדי שתרגישו בטוחים יותר. בחרו פארק או גינה שיש בה עוד אנשים בשעות הערב, פרסו לונג מהטיול הגדול שלכם, פתחו יין שאתם אוהבים ופזרו כמה חטיפים ונשנושים. 

View this post on Instagram

A post shared by Naples Luxury Picnic Co. LLC (@naplespicnicco) on

חדר בריחה בבית

התקדמתם בשרשרת הדייטים ובא לכם לעשות משהו חווייתי? המארז הזה כולל בדיוק מה שצריך בשביל ערב כזה: אתגר הקופסה הצהובה, חדר בריחה שלם בתוך קופסת משחק אחת – יהפוך את הבית שלכם למקום מסתורי ומעניין. שני בקבוקי היין – שרדונה ומרלו – שגם הם חלק מהמארז, יבטיחו שתגיעו למשימה במוד הנכון.

View this post on Instagram

A post shared by Escape Room Partinico (@escaperoompartinico) on

ערב סרט

מתגעגעים לימים הפשוטים שפשוט יכולתם לצאת ביחד לקולנוע? אתם יכולים לשחזר אותם. אם אתם כבר מבלים זה בביתו של זה – תוכלו פשוט לצפות בסרט בטלוויזיה. אבל אם עדיין לא הגעתם לשלב הזה, ובא לכם להרשים את הדייט שלכם – תתארגנו על מקרן ונצלו את הגג של הבניין לערב סרט רומנטי. לא משנה איזו אופציה תבחרו, אל תשכחו לדאוג לפופקורן חם ומלא בחמאה.

View this post on Instagram

A post shared by Abi Hugo Mum Life & Interiors (@thewhitethistle) on