ארצות הברית עדיין נמצאת במצב קשה מבחינת מספר המתים והחולים ביחס לאוכלוסייה, אבל הציבור האמריקאי כנראה עדיין לא הפנים את חומרת המצב. כלי התקשורת מעבר לים דיווחו כי בשבת האחרונה התקיימה מסיבה לא חוקית עם מאות אנשים בברוקלין, ניו יורק. 

המסיבה, שהתקיימה בגשר קוזיוצקו, פורסמה כ"סופר בטוחה", אבל סרטונים שצצו לאחר האירוע מוכיחים כי ההפך הוא הנכון. רק כמה בליינים בודדים תועדו עם מסכה וריחוק חברתי לא נשמר בכלל.

מי שגם היה בהלם מהתנהלות ההפקה והבליינים הוא דווקא Pictureplane (אדגר אדגיי), הדיג'יי שתקלט באירוע. "זה הרגיש מדהים לתקלט אחרי שהייתי לבד בבית 6 חודשים! אני גם בטוח שעוד אנשים הרגישו ככה", סיפר הדיג'יי לפיצ'פורק. "אבל כשאני מסתכל על זה לאחור, אני לא חושב שזה היה שווה את הסיכון". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Not my videos (@hrhtea_) on

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Not my videos (@hrhtea_) on

פיקצ'רפליין טען כי זו הפעם הראשונה שהוא עובד עם אותם מפיקים, והם הבטיחו לו שכל ההנחיות יישמרו (ריחוק, מסכות, ואלכוג'ל יחולק לנוכחים). "סיפרתי להם לפני שאני קצת לחוץ, אבל כשראיתי סרטון של הלוקיישן זה היה נראה לי עצום, והייתי בטוח שיהיה מספיק מקום לכולם". הדיג'יי הוסיף כי הוא לא ילך לעוד אירועים כל עוד הנגיף מסתובב בחוץ.

זהו לא האירוע הראשון שקורה בניו יורק. במהלך סופ"ש השבוע הקודם, הדיג'ייז הפופולריים צ'יינסמוקרס, תיקלטו במסיבה שהייתה אמורה להיות דרייב אין, אך הקהל שנכח לא היה בעניין של להישאר ברכב. התיעוד מהמקום שיצא דווקא ממנהלם הגיע אל מושל ניו יורק, אנדרו קואומו שיצא נגד והודיע כי תיפתח חקירה בקרוב נגד הצמד והמפיקים.