פסטיבל טומורולנד שאמור היה להתקיים בחודש יולי הקרוב נדחה בשל מגפת הקורונה לשנה הבאה, אך אנשי האירוע דאגו לשמור על קשר עם מעריצים גם בזמן הסגר. אחת מהיוזמות הבולטות ביותר הייתה "United Through Music", פסטיבל לייב סטרים בו הופיעו כמה מהדיג'ייז הגדולים בעולם ביניהם אלסו, דון דיאבלו וגם ויני ויצ'י הישראלים.

כעת, טומורולנד ממשיכים לשמור על באז גבוה אצל המעריצים, לאחר שהעלו באתר הרשמי של הפסטיבל קאונטר יורד שמכוון ל-4 ביוני ב-16:00 (שעון ישראל). כצפוי, המעריצים של הפסטיבל כבר לא יכולים לחכות.

ברחבי האינטרנט צצו ניחושים רבים למה בדיוק הספירה הזו מסמנת. הניחוש השכיח מכולם, וכנראה גם ההגיוני ביותר, הוא מעין פסטיבל ענק וירטואלי שיתקיים בתאריכים שבהם היה אמור להתקיים האירוע במקור. אולי אפילו מהלוקיישן המפורסם של הפסטיבל בבום, בלגיה.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tomorrowland (@tomorrowland) on

ניחוש אחר מדבר על סופ"ש שלישי של טומורולנד ב-2021, שרבים מהמעריצים רוצים לראות בשל הביקוש הרב לכרטיסים שעולה בהרבה על ההיצע. עוד ניחוש קצת יותר פרוע הוא גרסה חדשה של הפסטיבל ביבשת אחרת (אסיה או ארה"ב).

אם נסתכל על שנים קודמות, בתאריכים האלה בטומורולנד בדרך כלל פותחים במכירת הוואוצ'רים למוצרים בפסטיבל (כרטיסים לרכבת, לוקרים, ארגזי בירות וכו') וכן טריילר מלא לפסטיבל, אך בגלל שהפסטיבל השנה נדחה לשנה הבאה, הסבירות לכך נמוכה במיוחד. מבטיחים לעקוב באדיקות