רק בקיץ האחרון טומורולנד המתיקו מעט את הגלולה המרה של ביטול הפסטיבל בבלגיה עם "Tomorrowland Around The Wrold", גרסה וירטואלית ומרימה לפסטביל האהוב, שבו השתתפו יותר ממיליון בני אדם. רגע לפני ש-2020 מסתיימת, אנשי המחר כבר חושבים איך להפוך את סיום השנה האזרחית לחגיגה בלתי נשכחת.

אמש (שלישי), הודיעו טומורולנד כי בערב הסילבסטר (31.12), יקיימו פסטיבל וירטואל נוסף בו יתארחו 25 אמנים מז'אנרים אלקטרוניים שונים. ארטבט, ארמין ואן ביורן, דיוויד גטה, מרטין גריקס, קאמלפט, דיפלו, סנופ דוג (דיג'יי סנופדליק), קון ומייג'ור לייזר הם רק חלק מהשמות שייקחו חלק בפסטיבל שיכיל ארבע במות שונות.

View this post on Instagram

A post shared by Tomorrowland (@tomorrowland) on

הפסטיבל, שיותאם לכל 27 אזורי הזמן השונים בעולם, יתקיים בין השעות 20:00 בערב ל-03:00 לפנות בוקר ויעזור לבליניים, שבגלל הקורונה לא ממש יוכלו לקבל את השנה החדשה כמו שצריך לחגוג את המעבר לשנת 2021 (בתקווה שתהיה מוצלחת יותר לכולנו).

View this post on Instagram

A post shared by Tomorrowland (@tomorrowland) on

על פי מפיקי הפסטיבל, לא פחות ממיליון בליינים השתתפו בפסטיבל הווירטואלי הראשון. המחירים דאז, החלו מ-12.5 יורו לכרטיס ליום אחד ו-20 יורו לכרטיס לשני ימי הפסטיבל. "אנחנו מאמינים שאירועים דיגיטליים יתקיימו לצד פסטיבלים פיזיים", אמר מיקיאל בירס, אחד מבעלי הפסטיבל. "אנחנו צריכים ליצור רגעים שיגרמו לאנשים לראות את הפסטיבלים הווירטואלי שלנו בצורה ייחודית, כפסטיבל קטן".

הכרטיסים לחגיגות סיום השנה האזרחית של טומורולנד יוצעו למכירה באתר הרשמי של הפסטיבל החל מה-17.11.2020.