בעלי מקומות בילוי רבים עלו הבוקר למשכן הכנסת בירושלים, על מנת למחות על חוסר התמיכה של המדינה בעסקים שלהם. ובמקביל, יש את אלו שבחרו להתמקד בעשייה ותרומה לקהילה דווקא בזמנים כאלו. אולי על מנת להראות על תרומתם למדינת ישראל. 

החל מ-18:00 יתקיים משדר התרמה מיוחד בעמוד הפייסבוק של "לתת" לניצולי שואה, בשיתוף פעולה של המפיק בראל אדם, חברת הדיג'ייז קומודו, אולם האירועים "לאגו" וארגון "לתת". בין האמנים והדיג'ייז שיקחו חלק אפשר למצוא את אדיר גץ, דיג'יי הטראנס בלסטויז, ג'וזי ועוד דיג'ייז מהלייבל של קומודו. 

האירוע מתקיים תחת הסיסמה: "עכשיו יותר מתמיד, שומרים על הקשישים הנזקקים בישראל". "בימים כאלה העשייה הכי טובה שאנחנו יכולים לעשות היא להיות בשביל האחר, לחזק את מי שאפשר ולהעריך את היכולת להיות בצד שנותן", סיפר ל-mako אדם. "אני מאושר לראות את המהירות של אנשים להירתם למען פעילות כזאת חשובה, ושמח שלנו, כנותני השירות, יש את היכולת לקרוא לציבור לתרום דרך המוזיקה והעשייה שלנו".

המטרה העיקרית של המשדר ושל הארגון היא להנגיש חבילות סיוע עבור 15 אלף קשישים הנזקקים ביותר, כאשר החלוקה הראשונה כבר בוצעה לפני חג הפסח ובמקביל להמשיך לתמוך בעשרות אלפי משפחות נזקקות דרך רשת העמותות של הארגון. עוד הוסיף בראל: "יש לנו במדינה עשרות אלפי קשישים שאין מי שידאג להם ועל זה אני מוקיר תודה לארגון המדהים הזה ״לתת״ על הפעילות החשובה הזאת".