באופן קצת מוזר, אבל גם קצת מרגש, יצאה הודעה רשמית על הגעה של בוריס בראצ'ה לארץ. הדי ג'יי והמפיק הגרמני בראצ'ה יגיע לכאן ב-5 בנובמבר הקרוב לאירוע שיתקיים בביתן 1 באקספו תל אביב. ושימו לב לחידוש, שכנראה נראה מעוד מארגנים בזמן הקרוב: ההפקה שריינה מראש תאריך חלופי למקרה של "גל שני" בישראל, ינואר 2021.

המארגנים מספרים כי הדיג'יי שומר לתל אביב פינה חמה בליבו. "הוא מקפיד לבקר אותנו כל שנה, והבטיח שלמרות שהלו"ז שלו השתבש בימי הקורונה, הוא לא מוותר על ההופעה שלו בת"א ב-2020". עוד מציינים בהפקה כי בימים אלו מופק סרט דוקו על חייו של ברצ'ה.

בוריס בראצ'ה (38) נולד בגרמניה והחל להפיק לעצמו את המוזיקה, באמצעות מכשיר CD וסוני פלייסטיישן בגיל 12. ב-2006 פרץ לתודעת העולם, תחת הלייבל המחתרתי הברלינאי "אוטיסט" עם בשורת "המוזיקה האינטילגנטית של המחר-עולם ההיי-טק מינימל", ז'אנר המוזיקה הפרטי שלו.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Boris Brejcha (@borisbrejcha) on

כאמור, המארגנים ציינו בהודעה לתקשורת כי שוריין תאריך חלופי לאירוע בינואר 2021, במידה ותהיה התפרצות שניה של וירוס הקורונה. אם האירוע אכן יידחה, תינתן אופציית ביטול כרטיס לכל מי שיחפוץ בכך. אופציית הביטול תינתן בסמוך לתאריך החלופי.

אבל אם הכל יתנהל כשורה, ולא "נזכה" בגל שני, בראצ'ה לא יהיה הראשון שהקהל ישראלי ייהנה ממנו. לפני כחודש, רונן מיילי ממיוזיק TLV ציין בפני mako כי הם מתכוננים לקיום האירוע של סולומון בראש השנה הקרוב, בכפוף למגבלות. אבל התחושה היא שאנחנו לפני גל של הכרזות על דיג'ייז מחו"ל לתקופת נובמבר, "בכפוף לגל השני".

האירוע יתקיים ב-5 בנובמבר הקרוב בביתן 1 (אקספו תל אביב) החל מ-22:30, ולצד בראצ'ה תתקלט Ann Clue.