הפסטיבל "המרוחק חברתית" הראשון בבריטניה מתוכנן להתקיים בשבוע הבא. האירוע של "פארק ג'יזבורן" יתקיים בין ה-11 ביולי ל-30 באוגוסט בלנקשייר, וצפויים להשתתף כ-24 אלף איש במהלך שמונת השבועות שהוא יתקיים.

לצד פעילויות לכל הגילאים (כמו הקרנות סרטים ואירועי אוכל מיוחדים) המסיבות למבוגרים בלבד יתקיימו בכל יום שישי ושבת לאורך כל הפסטיבל. בין הדיג'ייז יקחו חלק: Jonas Blue, Sam Divine and Shapeshifters והמסיבות יתקיימו על גדת הנהר.

"אחרי קיץ של אירועים שבוטלו, רצינו לספק חוויה ייחודית ובטוחה לאנשים. רצינו שיוכלו ליהנות בחוץ עם הפסטיבל של 'פארק ג'יזבורן'", סיפר רובין אישרווד, מפיק האירועים של הפארק לתקשורת בממלכה. "יש פעילות בשביל כל אחד החל מרייבים עם ריחוק חברתי, דיג'ייז גדולים, ועד הקרנות סרטים ליליים".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by GISBURNE PARK POP UP (@gisburneparkpopup) on

"הבריאות והבטיחות של האורחים שלנו נמצאים בעדיפות הראשונה שלנו. אנחנו מנסים להבטיח שכולם יוכלו להירגע וליהנות מהחוויה. כל מי שמגיע יכול להיות בטוח שאנחנו מספקים את כל אמצעי ההגנה- ריחוק חברתי והיגיינה בכל רחבי הפארק ולשירות כל הלקוחות, צוות עובדים ואמנים".

מסקרן לראות איך יתקיים האירוע יתקיים בפועל, והאם אנשים באמת יצליחו לשמור על ריחוק חברתי אחרי ששתו דרינק או שניים. אנחנו כאן בשביל לעקוב.