לפני כ-3 שנים פסטיבל FYRE קרס עוד לפני שהוא אפילו החל. עכשיו אנחנו מגלים שיש עדיין מפיקים בעולם שלא למדו שאסור לקפוץ מעל הפופיק. בשבת האחרונה התקיים בפקיסטן הפסטיבל Solis, עד שהוא פשוט יצא מכלל שליטה והמפיקים נאלצו להוריד את השאלטר.

על פי הדיווחים, מאות מחזיקי כרטיסים מזויפים נכנסו לאירוע לאחר שפרצו את מחסומים כשסורבו להיכנס לפסטיבל. רבים מהם ניסו לעלות לבמת ה-VIP, מה שהביא לקריסתה ופציעות של בליינים רבים. "הבמה הייתה בגובה של כמעט 3 מטר ואיבדתי את ההכרה לרגע", שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה אחת מהמשתתפות.

"כל מה שאני זוכרת זה שנאבקתי לקום ובחור שניסה לחטוף לי את התיק. אנשים דרכו עלינו ואף אחד לא עזר לנו. אנשים נגעו, חפנו והטרידו אותנו", הוסיפה.

הביזיון שהתרחש בפסטיבל לא הסתכם בזה. לפי תיעודים רבים מהאירוע ניתן לראות כי הקהל המאוכזב לא שלט בעצמו ולא היה מי שירגיע וישתלט על הבלאגן. באחד הסרטונים שעלו לטוויטר, ניתן לראות איך בליין עולה על עמדת הדיג'יי ופשוט מחריב אותה תוך כדי שהוא תוקף את אחד מהאנשים שעומדים שם. 

בסרטון אחר אפשר לראות איך הקהל עושה כרצונו בציוד שהיה במקום ומשליך את הגדרות אל עבר הבמה ורמקולים ענק ממקום למקום במטרה "להתנקם" במפיקי האירוע.

"נאלצנו לקחת את ההחלטה הקשה ולעצור את האירוע באמצע בעקבות מאות המסתננים שנלחמו את הדרך שלהם פנימה עם כרטיס מזויף", נכתב בהודעה הרשמית בעמוד הפייסבוק של אירוע. "זה הרס את הלילה לכל השאר שקנו כרטיס אמיתי. אבטחה ובטיחות תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו כשאנחנו חושבים על הבליינים, נותני החסות והאמנים".

"אנחנו רוצים שכל המעריצים שלנו ירגישו בטוחים ושמחים בכל אירוע ובגלל האירועים האחרונים זה לא קרה", הוסיפו. אנחנו משערים שהם הולכים לקבל לא מעט פניות לבית משפט ואולי אפילו התאגדות מצד רוב רוכשי הכרטיסים האמיתיים שידרשו את הפיצוי שלפי התיעודים מגיע להם.