מאז תחילתו של משבר הקורונה, דיג'ייז ברחבי העולם השתמשו ברשתות החברתיות בשביל להתקרב אל המעריצים שלהם עם שידורי לייב. דווקא סולומון, שנחשב בתקופה האחרונה לאחד מהדיג'ייז הפופולריים בעולם ובישראל, שמר על שתיקה תעשייתית בחודשים האחרונים, אך אתמול הוא שבר אותה סוף סוף.

מפיק העל והדיג'יי הבוסני-גרמני, הכריז אתמול בהודעה ארוכה ומרגשת בחשבון הפייסבוק שלו כי הוא הולך לנגן ב-"Nordstern" בבאזל, שווייץ, והסט יועבר בלייב דרך עמוד היוטיוב הישן שלו. למה באזל? נכון לעכשיו שווייץ היא המדינה היחידה באירופה שניתן לקיים בה מסיבות של עד 300 איש. יותר מ-1,500 שיתפו את המכתב האישי של הדיג'יי והפוסט צבר עד כה כבר יותר מ-2,000 תגובות ו-22 אלף לייקים. 

"עבר זמן מאז ששמעתם אותי", כתב סולומון. "לא ידעתי כל כך מה לומר, במיוחד בזמנים המבלבלים הללו. במשך חודשים כולנו הושפענו מהנגיף הקורונה, ולמרות שלאט לאט הדברים חוזרים לנורמליות חלקים מסוימים בעולם, חיי הלילה, מועדונים ופסטיבלים שאנחנו אוהבים ומתגעגעים הם התחום שנפגע הכי הרבה". 

במכתב הפתוח למעריציו, הדיג'יי סיפר כי כמו כולם גם הוא למד בתקופה הזו על בדידות והודה ש"אף פלטפורמה דיגיטלית יכולה להחליף את הדבר החשוב ביותר לבן אדם: לבקר את אמא שלך ולחבק אותה". עוד הוסיף סולומון: "ראיתי את הקולגות שלי מבצעים שידורי לייב וחשבתי גם אני לקיים כמה פעמים, רציתי לתת לכם ולי קצת אושר ותקווה אבל בסוף תמיד ויתרתי. אולי זו הייתה טעות". הדיג'יי הסביר כי הסירוב לקיום שידורי לייב נבעה בעיקר מהמחשבה שהשידור הדיגיטלי לא יכול להחליף את ה"אנלוגי". 
 

הדיג'יי שיתף כי הצוות שלו ניסה לארגן לייב קצת שונה במשך התקופה, עם מספר אנשים ברחבה. עלתה אפילו הצעה להביא אך ורק אנשים שכבר עברו בדיקות לנגיף, אך הרשויות בגרמניה לא אפשרו קיום של אירוע בסגנון ולכן הוחלט ללכת על המועדון הפתוח שנמצא בבאזל. "אני ממש מצפה לזה, אני מאוד מתרגש ושמח סוף סוף שוב לנגן ולשתף את מוזיקה שלי איתכם".

השידור של סולומון יתקיים בשעון ישראל בלילה שבין שבת לראשון בשעה 2 בלילה.