לאחר כמה תלונות על התנהגות מינית בלתי הולמת מצד מעריצות לשעבר, הדיג'יי האמריקאי Bassnectar (לורין אשטון) הודיע שהוא פורש מהקריירה המוזיקלית שלו באמצעות הרשתות החברתיות. נכון לעכשיו, לא עומדת על הפרק חקירה פלילית, אך נראה שזה הספיק לדיג'יי.

"השמועות על הניצול המיני שלי אינן נכונות. אני רוצה שזה יהיה ברור כי זה באמת כל כך פשוט", טען תחילה, אשטון בן ה-41 והכחיש את המיוחס לו בקבוצת פייסבוק פרטית. "מעולם לא הייתי מעורב בשום דבר שלא היה בהסכמה מלאה. בתקופה בה חושפים גברים בעלי פרופיל גבוה בגלל אלימותם נגד נשים, אני גאה להיות בן ברית של נשים ולעמוד בסולידריות עם הקורבנות. תודה לכל מי שמקשיב לקורבנות אמיתיים של התעללות ותומך בנשים".

אך לפני מספר ימים הוא יצא בהצהרה חדשה, שבה הוא עדיין מתעקש שהשמועות אינן נכונות (ככל הנראה מתייחס לטענות על פדופיליה), "אבל אני מבין שחלק מההתנהגות שלי בעבר גרמה לסבל ואני מצטער מעומק הלב". הדיג'יי ככל הנראה החליט לפרוש בעקבות הלחץ הציבורי שהופעל עליו, בין היתר, על ידי חשבון האינסטגרם שנפתח במיוחד בשביל לאגד את כל הטענות והתלונות שעולות נגדו ברשת ("evidenceagainstbassnectar"). נכון לעכשיו, העמוד צבר כבר למעלה מ-15 אלף עוקבים. 

עיקר התלונות המיוחסות לדיג'יי הפופולרי הן ניהול יחסי מין עם נערות בגילאים 18-16, תוך כדי ניצול מעמדו הציבורי. למרות שמספר פוסטים שנמצאים בעמוד פורסמו על ידי מקור שני שמעיד על התנהגות הדיג'יי, ישנם לא מעט צילומי מסך של תכתובות אימייל של הדיג'יי עם נערות. באחד מהפוסטים ניתן לראות כי אשטון מדבר עם נערה (על פי העמוד בת 17) על הציונים שלה בבית הספר ואומר: "אני כל כך אוהב את זה שקיבלת מאה", כתב הדיג'יי. בהמשך, ביקש ממנה לכתוב בשבילו גם מאמר.

בנוסף, Red Light, הצוות שמנהל את הדיג'יי, הפסיק את העבודה איתו ועמוד האמן שלו ירד מאתר האינטרנט של החברה.

"בייסנקטר" נחשב לאחד מהאמנים הכי מוערכים בסצנת הבייס. הוא הושפע מאוד מאמנים כמו מטאליקה ומגאדת', וגם מדיג'ייז כמו אורביטל, מה שאפשר לו ליצור את הסאונד האגרסיבי והייחודי שעזר לו לפרוץ. הופעות הלייב שלו, שנחשבו למסעירות, הסגנון הייחודי וההצלחה לאורך שנים הפכה אותו לאחד מהדיג'ייז האהובים והמשפיעים בדאבסטפ. כעת כשפרש, הדיג'יי יאלץ למצוא תעסוקה אחרת.