בבריטניה הפאבים חזרו לעבוד לפני כמה שבועות, אבל יש מי שבממלכה לא מסתפק בבירה עם החברים. במהלך סוף השבוע האחרון נשלחו שוטרים כדי לסגור מסיבת אנדרגראונד לא חוקית במרכז קהילתי בלונדון.

במהלך פיזור האירוע על ידי קצינים, התרחש עימות עם הבליינים, מה שהוביל למעצרים ופציעות מרובות. בהצהרת המשטרה שנמסרה ל-NME (מגזין מוזיקה בריטי), גינתה את המסיבה המחתרתית, סגנית נציב שירות המשטרה לוסי דורסי. "האלימות ואי הסדר שהתקיימו הם בלתי מתקבלים על הדעת, כמו גם תחושת הפחד שאני בטוחה שזה יצר בקרב הקהילה המקומית, שדיווחה למשטרה".

"במקרה זה הפעולות חסרות האחראיות של המארגן הובילו לפגיעות בקצינים שלנו. אנחנו בשום פנים ואופן לא נקבל את זה, במיוחד לאחר שביקשנו במפורש שאירועים כאלה לא יתקיימו". דורסי עוד הוסיפה כי הנוכחות המשטרתית תוגבר בכדי למנוע התכנסויות עתידיות. 

"קצינים ימשיכו לסייר בסוף השבוע בכמות מוגברת בכדי לשמור על ביטחון האזרחים", המשיכה דורסי. "הם יהיו בקשר עם הקהילות המקומיות אך ישתמשו גם בטקטיקות כמו 'עצירה וחיפוש'. מי שהולך לאירועי מוסיקה ללא אישור מעמיד את עצמם, את משפחותיהם והקהילה כולה בסכנה. אני קוראת לכל מי שישקול להשתתף באירוע כזה לחשוב מחדש".

על פי הדיווחים מעבר לים, המשתתפים השליכו חפצים לעבר הקצינים בתגובה לאלות שעימם השוטרים ניסו לפזר את ההמון. ב-NME דווח כי שני בליינים נעצרו באירוע ושני קצינים נפצעו במהומות.