איטליה הייתה סמל הגל הראשון במשבר הקורונה בעולם, אבל כעת היא במצב הרבה יותר טוב ואפילו חיי הלילה במדינה מתחילים לחזור. בינתיים מדובר באירועים פתוחים שיכולים לעורר קנאה בכל בליין ממוצע. 

אחד המועדונים שמושכים את מרבית תשומת לב ברחבי הרשת הוא "Clorophilla Club", שנמצא ממש באמצע יער בעיירה קסטלנה. בתחילת אוגוסט תקלטה במקום דיג'יי הטכנו הפופולרית דבורה דה לוקה. מהסרטונים שצפו, נראה שבאיטליה חיכו לרגע הזה המון המון זמן (ודי מגיע להם אחרי הסגר הארוך). מה שאולי יהיה קצת מוזר זה שבמהלך המסיבה אף אחד לא היה עם מסיכה וריחוק חברתי לא נשמר גם הוא.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Luca Malvasi (@lucamalvasi) on

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by FestiFeed (@festifeed) on

דה לוקה, שתקלטה בארץ ממש רגע לפני התפרצות הגל הראשון, פופולרית מאוד בסצנת הטכנו העולמית. הדיג'יי החלה את דרכה בחיי הלילה כמלצרית ורקדנית במועדונים בשכונות העוני של נאפולי. בפברואר האחרון סיפרה לנו ש"זה כיף לראות שאפילו במדינה כמו ישראל מספר האירועים הגדולים עולה". אגב, אתמול כבר הספיקה לתקלט במקום גם שרלוט דה ויט, הדיג'יי הבלגית שהופיעה בישראל גם היא בעבר. 

נכון לעכשיו, באיטליה יש 251 אלף תושבים חיובים לנגיף, 202 אלף שכבר החלימו וכ-35 אלף מתו. אמנם בארץ המגף מצפים כבר לגל השני אך בינתיים נראה שבעולם מסתכלים עליהם בשביל ללמוד איך להתמודד עם הנגיף.