מוסקבה נחשבה מאז ומתמיד למקום של תרבות גבוהה, אלכוהול משובח וסצנה אוונגרדית ומגוונת. בשנים האחרונות תרבות חיי הלילה עברה מהפך – והעיר התמלאה בברים שמציעים את כל סגנונות המוזיקה – מג'אז ועד היפ הופ; ומקוד לבוש מגונדר עד טי שירט וג'ינס.  זה הזמן לצאת ולגלות את העיר היפה והקרה הזו. חשוב לבדוק באתר של כל בר לפני שמגיעים מה קוד הלבוש באותו המקום. ומה לגבי הגבלות הקורונה? נכון לכתיבת שורות אלו, תוכלו להיכנס למוסקבה ללא צורך בבידוד ביעד. בחזור, תידרשו לבידוד בהתאם למדיניות הבידוד ממדינות אדומות. 

Chinese Pilot Jao Da

אם לא אמרנו עד עכשיו אז זה הזמן – מוסקבה היא לא עיר זולה. ברוב המקומות כוס הבירה או היין שלכם תעלה קצת יותר מישראל. Chinese Pilot Jao Da לעומת זאת, מציע אלכוהול במחירים זולים ונגישים. המקום מושך אליו את המוזיקאים והאמנים הצעירים של העיר, אז אם בא לכם מקום עם אווירה היפסטרית ונעימה, זה המקום לבקר בו.

View this post on Instagram

A post shared by Китайский Лётчик Джао Да (@letchik_jao_da)

Dictatura Estetica

העיצוב הנעים מספר בדיוק את כל מה שתקבלו אם תגיעו לכאן: קוקטיילים על בסיס ג'ין, מוזיקה אלקטרונית רגועה, ג'ם סשיינים של ג'אז ונוף זה הנהר בחוץ. פה לא תצטרכו להקפיד על לבוש חגיגי, ותוכלו פשוט להישען אחורה עם הקוקטייל שלכם ולהאזין למוזיקה היפה שמתנגנת.

View this post on Instagram

A post shared by Dictatura Æstetica Bar&Tailors (@dictaturaestetica.bar)

Mendeleev Bar

תמיד אמרו לכם שקוקטיילים זה מדע מדויק? Mendeleev Bar לקח את המשפט הזה צעד אחד קדימה. הבר מוקדש לדמיטרי מנדלייב, כימאי רוסי, שפיתח את הטבלה המחזורית של היסודות. בבר תמצאו צוות מיקסולוגים מקצועי שירקח לכם קוקטיילים עד אור הבוקר.

View this post on Instagram

A post shared by Mendeleev Bar (@mendeleevbar)

Noor I Electro

אם אתם מחפשים מקום יפה ללגום בו בירה של אחרי הצהריים אחרי שיטוט בעיר, Noor I Electro הוא מקום נהדר גם בשביל זה. אבל העניין האמיתיי של הבר הזה מתעורר לעת לילה כשבתפריט קוקטיילים טעימים במיוחד וסטים של דיג'ייז מכל העולם.

View this post on Instagram

A post shared by Noor | Electro (@noorelectro)