האם יכול להיות שסוף סוף טייסטו, הדיג'יי שבעיני רבים נחשב לגדול ביותר בהיסטוריה, חוזר למקורות? בשישי האחרון, ההולנדי העלה סרטון לא ברור ברשתות החברתיות, שיתף סרטון מעמוד שנקרא VER:WEST ומקדם טראק חדש. ורווסט הוא שמו האמיתי של טייסטו, טייס מק'יל ורווסט.

האתר cultr מדווח שלפי Beatport, אתר הדירוג הגדול ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית, נחשפו כמה פרטים לגבי הסרטון והטראק. הקטע נקרא "5 Seconds Before Summer" והוא יוצא בתת-לייבל של AFTR:HRS - Musical Freedom, ב-17 ביולי. בשנת 2009 הדיג'יי שחרר טראק בשם "Ten Seconds Before Sunrise", ועכשיו 11 שנה אחרי, הוא מביא לנו את הגרסה הבאה.

להבדיל מהלייבל הראשי של טייסטו, AFTR:HRS נוצר על מנת לשחרר מוזיקת אנדרגראונד ועמוקה יותר ממה שהדיג'יי משחרר בשנים האחרונות. דמותו החדשה של מלך המוזיקה האלקטרונית כוללת נקודתיים בדיוק כמו שם הלייבל. בתעשייה מעריכים שהוא יצר שם במה חדש על מנת שיוכל לשחרר עוד מוזיקה בסגנון.

ראובן לובלין וטייסטו
טייסטו וראובן לובלין בתקופת הטראנס של הדיג'יי ב"האומן 17" שם פרץ | צילום: באדיבות ראובן לובלין

לפי ההערכות למעשה מדובר בחזרה הגדולה לשורשיו של טייסטו, מוזיקת הטראנס איתה פרץ בצעירותו. "5 שניות" שאורך כ-7 דקות, שונה מהסגנון שהדיג'יי מנהג בשנים האחרונות וזה מסביר בדיוק למה הוא הוציא אותו תחת שם במה נוסף. קלווין האריס עשה זאת כבר בעבר כששיחרר מוזיקה האוס אנדרגראוד תחת השם "Love Regenerator".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tiësto (@tiesto) on