שנת 2020 בפתח וכעת כבר ניתן לקבוע - 2019, מבחינת חובבי ה-EDM בישראל, שבעיקר צפו מהצד בסצנת הטכנו משתלטת על המיינסטרים – לא הייתה מדהימה. לעומת זאת, בסצנת ההארדסטייל המקומית דווקא נהנו משנה נהדרת, שהמשיכה את מגמת הצמיחה של הז'אנר, שנטע את השורשים שלו עמוק בתוך הסצנה האלקטרונית המקומית.

ואם נשפוט לפי האירועים הצפויים לנו ב-2020, נראה שמגמת הצמיחה הזו רק תמשיך, כשכבר ברייב הפותח של השנה ינחת לראשונה בישראל אמן ההארדסטייל הבינלאומי – דווין ווילד.

המפיק ההולנדי הצעיר הוא אחד הכוכבים העולים בסצנה, ומככב בדרך קבע בבמות המרכזיות של פסטיבלי ההארדסטייל הגדולים בעולם, ביניהם ה"דפקון 1". רק ביולי האחרון, כבש פסגה נוספת, כשניגן יחד עם JNXD (שכזכור, התארח כאן בספטמבר האחרון), בבמת הקיו-דאנס הנחשבת בפסטיבל טומורולנד וסיפק סט מרענן וסוחף.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Devin Wild (@devinwildnl) on

וויילד מזוהה עם הצד היופורי במפת ההארדסטייל, כשהוא משלב בצורה יוצאת דופן בין קיקים מפלצתיים למלודיות עשירות ומקפיצות. בנוסף, הסאונד הייחודי שלו סלל את דרכו לשיתופי פעולה עם קולגות כמו נויזקונטרולרז, סייקו פאנקז, סאב זירו פרוג'קט ועוד. כמו כן, הכישרון המובחן של ילד הפלא של ההארדסטייל כבר פרץ את גבולות הסצנה, ואף הגיע עד להארדוול, שניגן את הטראקים של וויילד בסטים שלו וגם בתכנית הרדיו השבועית שהוא עורך. בנוסף, במהלך הסט של ארמין ואן ביורן בבמה המרכזית של טומורולנד, ניגן הדיג'יי את הרמיקס של ווילד לטראק "Wild Wild Son".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Devin Wild (@devinwildnl) on

ווילד יופיע ברייב פתיחת השנה של חברת הפקות ההארדסטייל של ישראל "Life Is Hardstyle", שיתקיים ב-2 בינואר (ה') במועדון "The Gate" בתל-אביב. עדן היילפרין, ממייסדי חברת ההפקות, מבטיח כי האירוע הקרוב יהיה גם המרשים ביותר שהפיקו עד כה: "מטרת העל שלנו היא להשתפר ולהתעלות על עצמנו באופן מובחן ומובהק מאירוע לאירוע. ובעוד שבאירועים מסוימים זאת יכולה להיות משימה קשה ומעורפלת במיוחד, הפעם, סללנו את הדרך לשם היטב כבר מהרגע הראשון. לכן, האירוע הקרוב יציב סטנדרטים חדשים בהיבטים רבים כמו ליינאפ, תאורה ופירוטכניקה, מערכת הסאונד, ונראות האירוע בכללותו".

למערכת mako נודע כי ווילד לא יהיה האמן הבינלאומי היחיד באירוע. אורח נוסף מהולנד יעשה את דרכו אלינו ויופיע גם כן ברייב הקשוח שיפתח את השנה האלקטרונית בישראל. ב-“Life Is Hardstyle” בחרו שלא להגיב.

הרייב יתקיים ב-2 בינואר במועדון "The Gate" (השלכת 5, תל אביב-יפו). מחיר: החל מ-109 שקל. כרטיסים ניתן לרכוש כאן