סיימתם את יום העבודה ובא לכם לפנק את עצמכם בערב של בינג' איכותי מול הסדרה האהובה עליכם? מעולה, עכשיו נותר לכם רק להוסיף את הבירה שאתם אוהבים לסיים איתה את היום ולמלא את השולחן בחטיפים שיעשו לכם נעים בבטן. אז מה הכי כדאי לכם לנשנש ליד הבירה?

מתוק לו

אם אתם אנשים של מתוק, אין סיבה שתימנעו מעצמכם את מה שגורם לכם אושר גם ליד הבירה שלכם. בחרו בשוקולד אווירירי ומלא בטעם, שיבליט את טעמי הבירה שלכם. בא לכם חוויה רב-חושית? בחרו בשוקולד עם סוכריות קופצות.

View this post on Instagram

A post shared by Good Nature Farm Brewery (@goodnaturebrewing) on

מקסיקו כן מחכה לכם

רוצים להרגיש לרגע שאתם יושבים על חוף במקסיקו? כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להזמין את המארז הזה שכולל שתי שישיות של בירת סול, חטיף נאצ'וס ופותחן ממותג. אה, וגם נותר לדאוג לסלסה המועדפת עליכם.

מארז (צילום: BLEND)
מארז | צילום: BLEND

ברבריאות

החלטתם שאתם בכלל בשבוע התנזרות משטויות, זה אמנם מרגיש כמו אוקסימורון אבל לא אנחנו המצאנו את צמד המילים – חטיפי גזר. הקראנצ'יות של הגזר לצד הצלילות של הבירה, הם חוויית הבריאות שחיפשתם. 

View this post on Instagram

A post shared by ☀️ Megan (@mcowan29) on

פרעצל

עם מלח, שומשום או זעתר? בייגל חם ליד בירה קרה היא בול מה שאתם צריכים. אנחנו מודים שהתלבטנו אם אפשר לקרוא בכלל לפרצל חטיף. מה אתם אומרים?חטיף או לא אנחנו מבטיחים שיהיה לכם טעים.

View this post on Instagram

A post shared by Grain (@grainnorfolk) on

ממש כמו פעם

זוכרים שפעם היו מפנקים אותנו בבר השכונתי בביגלה מלוח וטעים עם זיתים מרירים לצידם? הפינוק הכיפי הזה נעלם מרוב הברים בארץ, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים לגרום לו לקאמבק מרגש בבר הביתי שלכם – או בשמו המוכר יותר – שולחן הסלון.

View this post on Instagram

A post shared by Gerry Speirs (@foodnessgracious) on