אין כמעט בר בארץ שלא מוזג מהחבית גולדסטאר, הבירה הישראלית האהובה, ואין סופרמרקט שלא מוכר אותה בצורה של שישיות. אבל אם נגיד לכם שאפשר למצוא את הבירה האהובה גם כשאתם בחו"ל?

אז אם אתם בחופשה ומתגעגעים קצת לטעם של בית, אנחנו מציעים לתת קפיצה לסופר הקרוב למלון (או לדירה) כי קיים סיכוי גדול שתמצאו שם בקבוק גולדסטאר קר במקרר. למעשה, התגלגלה לידינו רשימה של כמה מהערים שתוכלו למצוא בוודאות את בירת הלאגר הישראלית, אתם רק צריכים לחפש טוב.

ניו יורק, ארצות הברית

בכוונה פתחנו עם היעד הכי פחות מפתיע, הרי יש איזשהו קשר קוסמי בין הישראלים והתפוח הגדול - גם אם זו מערכת יחסים חד צדדית (לא צריך לציין מאיזה צד, נכון?). בכל אופן, כן, בניו יורק תוכלו למצוא גולדסטאר. הצעה שלנו - קחו שישיה, קפצו לסנטרל פארק עם שמיכה והנה לכם אחלה של צהריים. 

פריז, צרפת

להמון מטיילים ישראלים יש מכרים מקומיים בפריז. למקרה ואתם גם חלק מהסטטיסטיקה - כשאתם מגיעים לארוחה שהם מחייבים אתכם להגיע אליה, תגיעו עם שישיית גולדסטאר. אם הם ישראלים שעשו רילוקיישן הם בטוח התגעגעו לטעם הישראלי, ואם הם בני משפחה שעוד לא עשו עלייה, זה כנראה יהיה הדבר שיכול לגרום להם סוף סוף להשלים את המהלך. כך או כך, זאת תהיה הפתעה בשבילם. 

סנטיאגו, צ'ילה

עוד מדינה רחוקה שלא ציפינו למצוא שם גולדסטאר. מתברר שחוץ ממטיילים ישראלים אחרי צבא, יש בסנטיאגו, בירת צ'ילה, כ-18 אלף יהודים. בהרבה מקרים יהודים מחוץ לישראל מקפידים מאוד על כשרות ומעוניינים במוצרים שנמצאים בהשגחה, בגלל זה גולדסטאר היא לחלוטין הפיתרון בשבילם. אז אם גם אתם נמצאים בטיול אחרי צבא או סתם בטיול - תנצלו את הסיטואציה, קפצו לסופר הכשר הקרוב ותיהנו.

אוסקה, יפן

אנחנו נשבעים שאפילו אותנו זה הפתיע. לא ציפינו שהבירה האהובה בישראל תגיע עד יפן הרחוקה. אוסקה ידועה בתור עיר עם חיי לילה עשירים למדי. אז למקרה ואתם נמצאים בעיר ומתחילים קצת להתעייף מהמסיבות, אתם מוזמנים להגיע ל-Rudy's Club Delicious. השמועה אומרת שהמקום מנוהל על ידי שני ישראלים ושתוכלו למצוא שם גולדסטאר.