השנה היא 2019, ומספרם של סוגי הדיאטות השונות בעולם רק הולך וגדל. בין כל הדיאטות שמשלהבות המונים ברחבי העולם, אותנו כאן במערכת BLEND משכה אחת מהמיוחדת ששמענו עליהן, זו של דל הול, אמריקאי חביב שעובד לפרנסתו במבשלת בירה בסינסינטי והוריד 20 קילוגרמים תוך זמן קצר. 

אחרי שמאס בכל הדיאטות שניסה בשנים האחרונות, ומאס עוד יותר בההתמכרותו לאוכל, הול החליט לנסות דיאטה מסקרנת שהייתה מאוד מקובלת אצל נזירים בווארים במאה ה-18. "אם זה טוב לנזירים אז למה שזה לא יהיה טוב לי?", הוא שאל את עצמו, ויצא ל"מסע". מה כלל המסע אתם שואלים? אז ככה: הוא פתח כל בוקר עם כוס מים וכוס קפה (בלי סוכר, כמובן), ובמהלך היום שתה בין 2 ל-6 בירות - כל זה כשהוא נמנע מכל סוג של מזון. מבחינתנו אגב, זה לא דיאטה - זה אסון.

דל הול (צילום: צילום מסך מתוך עמוד היוטיוב)
דל הול | צילום: צילום מסך מתוך עמוד היוטיוב

לטענת הול, הדיאטה הוגדרה כהצלחה והוא רואה רק שיפורים במצבו מאז שהחל. "אני מרגיש נהדר וירדתי כ-20 קילו", סיפר האמריקאי הנרגש שהחל את הדיאטה כששקל 132 קילו, "עשיתי את זה בלי לרמות אפילו פעם אחת. אני מתכנן להמשיך עם הדיאטה, אבל באופן יותר מאוזן". אגב, את כל התהליך הוא הקפיד לתעד בעמוד היוטיוב שלו, שם צבר עד כה כ-1,000 עוקבים.

כנשאל לגבי מצבו הרפואי, הוא סיפר:  "הכולסטרול ירד, לחץ הדם גם ירד, ואפילו רמת הסוכר ירדה. המצב שלי השתפר ואני מאושר", הוא סיכם, ואנחנו כמובן מאוד שמחים בשביל הול והדיאטה שלו, אבל לא היינו ממליצים לרוץ ולנסות אותה בבית, אלא להתייעץ עם תזונאי קליני שמבין בתחום ויוכל לייעץ לכם בחכמה.