העולם שלנו מלא במיתוסים שעם הזמן הפכו לסוג של דרך חיים אצל לא מעט אנשים. ולא, אנחנו לא מדברים על האגדה ההיא שמדברת על כך שאם תשתו בייליס ומיד אחר כך 7-up הבטן שלכם תהפוך ללבנה - אלא על דברים הרבה יותר פרקטיים. כל מיני מנהגים קטנים שאם תשכילו לשנות או לאמץ תוכלו לשפר את חוויית השתייה שלכם בקלות. שנתחיל?

בירה צריכה להיות מוגשת קרה כקרח

מכירים את המקומות שמתגאים בזה שהם מגישים את הבירה שלהם קרה על גבול הקפואה? מתברר שזו לא גאווה גדולה. בשביל ליהנות מטעם הבירה וכמו שצריך - היא צריכה להיות מוגשת בטמפרטורה של כ-7 מעלות. הסיבה היא שבלוטות הטעם שלכם פשוט לא מתפקדות כשמשקה מוגש בטמפרטורה נמוכה מזו. כלומר, אתם לא באמת טועמים את הטעם המשקה ולא יכולים ליהנות ממנו כמו שצריך.

 

>>> כל האירועים השווים של סוף השבוע הקרוב 

כוס של בירה חייבת להיות קפואה

יש המון אנשים שאוהבים להקפיא את הכוסות שלהם לפני שהם מוזגים את הבירה. אז בדיוק כמו בסעיף הקודם, גם הכוס לא צריכה להיות קפואה כי זה פשוט פוגע בטעם המשקה. אנחנו פונים מכאן לציבור הברמנים - תסבירו באדיבות ללקוחות ששואלים אם אפשר להקפיא את הכוס לפני שחבל, ממש חבל - זה כמו שתחממו גלידה לפני שתאכלו אותה.

 

 

כל הבירות הכהות כבדות

יש לא מעט אנשים שלא מעזים לנסות בירות כהות כי הם בטוחים שהן כבדות. ההפך הוא הנכון, בירות כהות הן די קלילות ויש אפילו כמה בלי גזים שתוכלו ללגום כמו יין. הצבע השחור נובע מרמת הצליה של הלתת בתהליך הבישול. זה הכל.

 

 

אפשר לאחסן בירה בכל מקום

לא! לא! לא! אמנם אמרנו שאסור שהבירה תהיה קפואה, אבל זה לא אומר שהיא צריכה להיות חמה. המיקום המומלץ הוא במקרר. לא במזווה ולא מתחת למיטה (אלא אם כן אתם עדיין בסבנטיז).

 

 

הדרך הכי טובה לשתות בירה היא מהבקבוק

זה הרבה יותר כיף לשתות בירה ישירות מהבקבוק, אנחנו יודעים, משהו לא מוסבר באחיזה גורם לנו ליהנות יותר. אבל עוד דבר שאנחנו יודעים הוא שאיבר שמאוד חשוב בתהליך הלגימה והטעימה הוא האף. חלק מהטעם שאתם מרגישים מגיע מהריח, לכן ככל שהחור של הבקבוק יהיה קטן יותר ו"ישאיר את הניחוחות בפנים" אתם תפספסו לא מעט מכל ההנאה כולה.

 

 

אין הבדל בין הבקבוקים השונים

נכון, הבקבוקים הירוקים או השקופים נראים טוב יותר, אבל עדיף שהבקבוק יהיה כהה, וכמה שיותר. ככל שהבקבוק כהה יותר, הוא שומר על הבירה טוב יותר, ומונע מהשמש לעשות בה ככל העולה על רוחה.