בשנה האחרונה ובשל התפרצות נגיף הקורונה, נפער ואקום שלא נראה כמותו בפעילות מוזיקלית והופעות חיות בזירה המקומית והבינלאומית. למרות המשבר העמוק, השנה האחרונה הייתה גם מיוחדת מאוד עם אופי משלה והלך משלה – בה התבשלו שירים, לחנים ומילים חדשים.

כדי לתעד לפחות חלק מהם, למען המשכיות יצירתית וכדי שדברים טובים לא ילכו לאיבוד, "הגנרטור" של בירה מכבי בשיתוף מכללת BPM ואינדינגב, החליטו להפיק אלבום אוסף – שהוא תמונת מצב של רוח הזמן. "תמונת מצב", הוא אוסף שיהווה סנאפשוט מוזיקלי של הרכבים מוכרים יותר ופחות מהזירה העצמאית המקומית, שיספק הצצה לסאונדים של הסגר, ויאגד את המנוני חדר השינה והמחשבות המוזיקליות של דור הלהקות הנוכחי.

במסגרת הפרויקט, שמונה מוזיקאים/יות או הרכבים יקבלו הקלטה ומיקס (יום באולפן הקלטות מקצועי) ומאסטרינג לשיר טרי שלהם שיצא באוסף ״תמונת מצב״. האוסף ייעטף, יועלה לשירותי הסטרימינג, ישלח לתחנות הרדיו הגדולות בארץ, יקבל הד בתקשורת הארצית וכן חשיפה בעמודי הסושיאל של הגנרטור של בירה מכבי ושל שותפיהם.

בנוסף, הזוכים יקבלו סשן מצולם על גג מכללת BPM לשיר הנבחר בביצועם, שיערך לקליפ לייב לשיר שישותף דרכם בפייסבוק.כל הרכב יתוגמל גם ב-2,000 ש"ח לטובת הביצוע החי בצילומים. השיר והקליפ ישארו קניין רוחני של הזוכים, שיוכלו לעשות בהם ככל העולה על רוחם אחר כך.

אז איך משתתפים? נכנסים לאתר הפעילות עד ה-7.1.2021 שולחים סקיצה לשיר (לינק לסטרימינג או לקובץ), מספרים על עצמכם ומצרפים לינקים שיאפשרו להכיר אתכם לעומק. ב14.1.2021 יוכרזו הזוכים, שיבחרו על ידי ועדת השיפוט המורכבת מועדה פנימית של הגנרטור של בירה מכבי, אנשי פסטיבל אינדינגב ומכללת BPM.

להרשמה לפעילות לחצו כאן. לתקנון הפעילות המלא לחצו כאן.