"לא ייתכן שדברים רעים יקרו לעיתונאי, זה הכול חומר" (הסופר גריסון קלר). למי שתוהה עד כמה המשפט הזה קלישאתי, כדאי שיקרא קודם את הסיפור הבא.

פיטר ללור, עיתונאי ועורך חדשות בעיתון אוסטרלי, נשלח למנצ'סטר על מנת לסקר את טורניר הקריקט בעיר. בערב, כאשר שהה בבית המלון הזמין ללור בירה, IPA, למי שמתעניין. 

כשללור קיבל את החשבון הוא עשה את הטעות שרבים מאיתנו עושים - הוא נתן לברמנית את כרטיס האשראי מבלי להסתכל על הסכום המופיע על החשבון. כשהכרטיס גוהץ והוחזר ללקוח, ללור עשה את הטעות השנייה, הוא חתם על הקבלה, ושוב, מבלי להסתכל על הסכום המופיע על הקבלה, כך סיפר ללור ל-USA Today. הסכום שעליו חויב ללור עמד על יותר מ-68 אלף דולר (כ-100 אלף דולר אוסטרלי). 

ללור תירץ את התנהגותו הרשלנית בכך שלא נשא עמו את משקפי הקריאה, אך כן שאל את הברמנית לסכום עליו חויב, וזו ענתה לו כי תוך כדי צחקוק שהייתה טעות. ולאחר מכן מנהל הבר השיק החזר כספי, דבר שלא קרה בסופו של דבר. 

ללור שלא הבחין בטעות הנוראית המשיך בענייניו עד שאשתו טלפנה אליו אחרי שגילתה כי חשבון הבנק של הזוג חוייב בסכום המופרז, וזאת לא כולל עמלה של יותר מ-1,700 דולר. 

החדשות הטובות הן שככל הנראה הברמנית לא חייבה מכרטיס האשראי של ללור 12% על השירות. הצד הפחות יפה של הסיפור זה שהסכום טרם הוחזר לללור ואשתו, ולטענתו יעברו עד 10 ימי עסקים עד שהבנק יחזיר את הסכום שנגבה.

דובר מטעם בית המלון מסר ל-BBC כי המקרה נמצא כעת בחקירה וכי הנהלת המלון מצרה על עוגמת הנפש שנגרמה לזוג.