אנחנו לא נוהגות לפתוח אייטמים באופן הזה - אבל כדאי שתשבו. זה כבר לא חדש שהפמיניזם הפך מאג׳נדה מעצימה לטרנד שפושט על עולם האופנה, עם חולצות עם כיתובים פמיניסטיים ואיורי פטמות, אבל לתופעה הזאת לא ציפינו: מניקור הוואגינות כאן בכל הכוח. כן כן, מה ששמעתם. אם לא נוכל לשחרר את הפטמה, לפחות נפנק את הציפורניים בעיטורי פות.

מי שאחראית על המניקור מלא ההומור הזה (והמציאותי באופן מטריד) היא אסא ברי, אמנית ציפורניים מפורטלנד, אורגון, בירה היפסטרית שלא מפתיע שטרנד חתרני שכזה מגיע ממנה. ברי מנהלת בעיר מכון ציפורניים, והרעיון למניקור הוואגינה בכלל הגיע מלקוחה שביקשה להתהדר באיבר המין על קצות אצבעותיה. ברי התגייסה כולה למשימה, חיפשה רישומים רפואיים של איברי מין נשיים ברשת ובילתה לא פחות משעתיים על המניקור המושקע הזה, שללא ספק מיועד לאמיצות ששמות כוס על העולם. במקום דגדגן, אגב, היא צירפה אבן קטנה דמויית פנינה, כי בכל זאת מדובר באיבר קסום.

✨ PUSSY✨POWER✨ for @uppermetalclass @projectobject.co ❤️❤️ @fingerbangportland

A post shared by Asa Bree (@asabree) on


זו לא הפעם הראשונה שאיבר המין הנשי מוצא עצמו על הציפורניים. כחלק מהמאבק הפמיניסטי להפסיק להסתיר את המחזור החודשי, בחודש שעבר החלו להשתלט על האינסטוש תמונות של מניקור בהשראת וסת, שדווקא נראו לא רע. בכל זאת, לק אדום זה להיט. אין ספק שמניקור המחזור, ועכשיו מניקור הוואגינה, גורמים להרבה אנשים לאי נוחות, גועל ורתיעה כללית. אבל חשוב לזכור שבסך הכל מדובר בדרך הומוריסטית וקלילה לחגוג את הגוף הנשי ולעמת אנשים עם העובדה שלא צריכה להיות שום בושה במה שהטבע נתן לנו, בטח כשמדובר באיבר שממנו מתחילים כל החיים האנושיים. בקיצור, אל תתפלאו אם בפעם הבאה שתראו אותנו ברחוב ננפנף בציפורני ואגינה בעצמנו.

A post shared by DANIELLE WENGER (@pouncing_paws) on

On my period #periodnails #um

A post shared by Lil Bean Curd (@bekahroush) on

A post shared by Nail Pop LLC (@nailpopllc) on

A post shared by Rosemarie Romero ���� �� (@porn_nails) on

I really don't understand why my tampon nails never became a trend ����‍♀️

A post shared by Annelies Hofmeyr (@wit_myt) on