הקיץ כבר ממש כאן, ולאט לאט כולנו מתקלפים משכבות וחושפים עוד ועוד עור. טרנד מקביל מתרחש על הציפורניים, שמורידות עכשיו את צבע הבסיס והולכות על לוק נודיסטי ומקושט. לטרנד החדש שני שמות: ׳מניקור מינימליסטי׳ או ׳אמנות ציפורניים על שכבת הבסיס׳. הכוונה היא אחת: עיטורי ציפורניים שמוותרים על הצבע ומוטבעים ישר על השכבה הבסיסית השקופה.

יש משהו מהפנט במראה הזה, שאנחנו לא רגילים בו, של קישוטי ציפורניים מושקעים שמונחים על ציפורן עירומה וטבעית וקצת מזכירים קעקועים או איפור גוף. אפשר לייצר את הלוק אצל המניקוריסטית (ולשכנע אותה בעזרת הכתבה הזאת ממש שהגיע הזמן לוותר על שכבת הצבע האטום), או לצייר לבד עיטורים גיאומטריים או אחרים בעזרת אחד ממאות סרטוני ההדרכה היוטיוביים.

A post shared by Olive & June (@oliveandjune) on


בחשבון האינסטגרם של ׳אוליב וג׳ון׳ שנודע בתחזיות הטרנדים המדויקות שלו בתחום הציפורניים, עפים כבר זמן מה על הציפורן החשופה בתור קנבס לציורים ועיטורים, ואפשר למצוא שם שלל השראות. את חלקן תוכלו ליישם בבית בעזרת קצת וואשי טייפ, כמו צביעת קו דקיק בסוף הציפורן, או יצירת נקודות צבעוניות קטנות בעזרת קיסם, לתחושה היפית קייצית ושמחה.

גם בווג כבר הכתירו את הטרנד כמנצח, וציינו שהוא מגיע אלינו ישר מתצוגות שבוע האופנה האחרון, במיוחד אלה של אלכסנדר וואנג, קואץ׳ ו-ויקטוריה בקהאם, בכולן זכו הדוגמניות למסאז׳ים וטיפולים מיוחדים בידיים, וציפורניהן שויפו וטופלו כך שיהיו במצב נקי וטוב במיוחד לטובת הטיפול המינימליסטי. על פי גורו הציפורניים דברה ליפמן, ציפורניים כאלה, לא משנה איזו דוגמה מחליטים לצייר עליהן, דורשות טיפוח. ״העניין הוא לייצר משטח עבודה ממש טוב, ציפורניים נקיות ובריאות״, מסבירה ליפמן. ״כל הציפורניים צריכות להיות משוייפות לאותו אורך ובאותה צורה. אני מעדיפה, ללוק הזה, ציפורניים קצרות ועגולות. צריך לשייף מעט, עד שמופיע ברק, ולסלק את העור המת. זה מניקור פשוט ונקי״, היא מבטיחה. 

A post shared by Olive & June (@oliveandjune) onA post shared by Madeline Poole (@mpnails) onA post shared by Olive & June (@oliveandjune) onA post shared by Olive & June (@oliveandjune) onA post shared by <3 Ms. Joy <3 (@joymanicure) onA post shared by BASE COAT™ NON-TOXIC NAIL CARE (@basecoatnailsalon) onA post shared by steph stone (@stephstonenails) on