אלסנדרו מיקלה הפך את גוצ׳י לתופעה עולמית. בית האופנה היוקרתי הפך בזכות מעצב העל ההיפסטרי לאחד האהובים והמדוברים ביותר, וכולם מחכים לתצוגות שלו כדי לראות לאלו מחוזות אסתטיים מוגזמים ומרתקים הוא יפליג הפעם. קולקציית הריזורט של גוצ׳י לא הכזיבה, והציגה חידושים מהקרקפת ועד לקצות האצבעות. אנחנו פה כדי לשים פוקוס בדיוק על זה: בשורת האצבעות על פי גוצ׳י היא אצבעות שחורות מדיו.

A post shared by jennynails (@jennynails) on


מיקלה, כאמור, העניק גם לידיים את הלוק המלא של צבע, טקסטורה, אקסצנטריות ודרמה בקולקציית הריזורט של 2018, תצוגה שנערכה בפירנצה בסוף השבוע, ורבים עוד מתאוששים ממנה. על המניקורים המושקעים והמפוסלים אחראית ג׳ני לונגוורת׳, שהלכה על אצבעות במראה טבול בדיו, שנראה בדיוק כפי שהוא נשמע. על זה הרכיבה קישוטים רבים, תכשיטי סטייטמנט שהתכתבו עם הבגדים והסטיילינג הכללי: המון פנינים, טבעות מחוברות ופיסים מתכתיים עמוסים.

רוב אתרי האופנה כבר עפים על הלוק, ובמגזין ׳אל׳ קראו לו ׳כפפות הפוכות׳, כשהכוונה היא לכפפות אייטיז חתוכות אצבעות, כמובן. אבל לא מיקלה ולא לונגוורת׳ המציאו את הקונספט, אותו רבים משייכים לתרבויות עתיקות, אפריקניות והודיות בעיקר. בשנת 2014 הופיעו הציפורניים הטבולות בדיו שחור על מסלול תצוגת האופנה של תום בראון בשבוע האופנה ניו יורק, שם הלוק היה גותי יותר, והושג, ממש כמו פה, על ידי טביעת האצבעות לכמה שניות בצבע שחור על בסיס מים. אחר כך היתה זו הזמרת לורד שהופיעה עם ציפורניים טבולות בשחור בפרסי הגראמי, גם בשנת 2014, ויצרה אז טרנד קטן שנעלם כלעומת שבא. הפעם נראה שזה עומד לתפוס.

A post shared by The jewellery digital gallery (@preciousconnexions) on

A post shared by Nail • Male �� (@robbietomkins) on

A post shared by Nail • Male �� (@robbietomkins) on

A post shared by Thomas Di Lillo (@thomdll) on