כשאין שום סימן לחזרתן של הגבות הדקות לשטח, העניין ביצירת מראה גבות מלא וטבעי רק הולך וגובר. לצד שפע מוצרי העיבוי, הסידור והצביעה המיועדים לגבות, מגיחים מדי פעם גם טריקים מעניינים ששווה להתעכב עליהם שניה. האחרון והמפתיע ביניהם מגיע מכיוונו של פיטר פיליפס - המנהל האמנותי של קו הביוטי של דיור. רגע לאחר שנחשפו תמונות הקלוזאפ ששמות פוקוס על מראות האיפור שחרכו את מסלולי תצוגת הקוטור האחרונה של בית האופנה, שיתף פיליפס בכמה מהסודות המקצועיים שסייעו לו ליצור אותם.

A post shared by @peterphilipsmakeup on


בחשבון האינסטגרם שלו חשף פיליפס כי שני המוצרים שסייעו לו להגיע למראה הם עפרון העיניים brow styler  ומסקרת הגבות Diorshow. בראיון לקוסמופוליטן הרחיב פיליפס על התהליך שהוביל ליצירת המראה הגבות הנחשק שהושג בתצוגה- מראה מלא, פרוע במידה והכי חשוב- טבעי. "אל תחלו במילוי היכן ששיער הגבה מתחיל, כשאתן רוצות התחלה טבעית". פיליפס ממליץ על מילוי מעט פנימה יותר אל תוך הגבה ואז שימוש בעפרון מאמצעה של הגבה בכיוון הצמיחה של השיער. "אם אתן רוצות מראה טבעי ציירו את קווי העיפרון כלפי מטה", הוא מוסיף. על אף שהעצה הזו נשמעת מעט תמוהה בהתחלה היא מייצרת לדבריו מראה הרבה יותר מדויק.

יש לציין שהפוקוס על הגבות היה אחד מהדומיננטיים בשבוע הקוטור האחרון ולא רק דיור השתעשעו באפשרויות שגלומות בו. בין היתר ניתן לציין את בתי האופנה פרואנזה סקולר וסקיאפרלי כשותפים להובלת המראה הזה. עכשיו רק צריך לנסות את הטריק הזה של פיליפס במגרש הביתי ולספר לנו אם גם אתן התמכרתן אליו. 

A post shared by Dior Official (@dior) on

A post shared by Dior Official (@dior) on

A post shared by Dior Official (@dior) on