אינסטגרם לא מצליח להגמל מהשיער הצבוע בשלל גווני גלידה. שיער חד-קרן קוראים לזה המילניאלז, ועם הזמן אנחנו רואים אותו פורץ עוד ועוד את גבולות המסך הרבוע ויוצא אל החיים והמרחב הציבורי המוחשי. הטרנד הנוכחי בעולם הצבעים המתוקים שאינם מהטבע, מתכתב גם עם תרבות הפאנק וההרג׳וקו, אבל גם עם טרנדים נורמטיביים ביותר, ומתמקד באחד הצבעים הפופולריים ביותר בשנתיים האחרונות: רוז קוורץ.

A post shared by Stella Lucia (@stellaluciadeopito) on


הרוז קוורץ היא אבן מוכרת המכונה גם ׳אבן האהבה׳, ורודה ועדינה, המכילה מעט טיטניום המעניק לה את צבעה הייחודי. הוא פופולרי בעולם הגרפיקה, העיצוב והביגוד כבר כמה שנים, ועשה כך את דרכו בבטחה גם אל השיער כגוון כמעט לגיטימי לראש ולקצוות. בתצוגה המדוברת של אלכסנדר וואנג בשבוע האופנה הניו יורקי ניתן היה למצוא את הדוגמנית סטלה לוסיה, ששיער ראשה הבלונדיני זכה לטיפול רוז קוורצי בתהליך שארך שמונה שעות. ״את ההשראה קיבלתי משנות התשעים, מקייט מוס, מברלין, מתקופה של זעם שיש בו גלאם״, מספר האחראי לשיער בתצוגה, המעצב ג׳ון ווד. ״יצרתי שכבות של גוונים רבים של צבע, ויצרתי גלאם, מראה פאנקיסטי בוגר יותר״.

A post shared by ALEXANDER WANG (@alexanderwangny) on

לא מדובר בהליך פשוט. השיער חומצן תחילה לגוון כסוף כמעט, ואז החלו להיערם עליו גוונים דומים, אבל שונים: ׳ורוד נעלי בלט׳, ׳סגול מזרח הוילג׳׳ ו׳מג׳נטה מידטאון׳ של חברת רדקן סיטי ביטס, שיוצרת מוצרים ברוח ניו יורקית לשיער. כולם דיברו על שיערה של לוסיה, שבלטה מאוד בנוף הדוגמניות בעלות השיער הטבעי והסטנדרטי. ״הרעיון הוא שבתוך ים של שיער טבעי, יש מישהי עם צבע מאוד ישיר,״ אומר ווד. ״הרעיון הוא להסתובב עם זה כאילו מדובר באיפור. אפשר להיות גם מסוכסך בתוך עצמך וגם זוהר. זה לא סותר. להפך".

A post shared by Nyané Lebajoa (@nyane) on

A post shared by Maria Gordon Nielsen (@gordonsmakeup) on

A post shared by Maddie (@mads_xo) on

A post shared by 희원 Deb (@debsterr2x) on

A post shared by Lime Crime (@limecrimemakeup) on