האם לעולם אין משהו טוב יותר לעשות מאשר להמציא תיאוריות קונספירציות מופרכות על סלבס? התשובה היא לא, ותמיד תוכלו לסמוך עלינו שנביא אותן עד אליכם. הפעם מדובר בקייט מידלטון ובהודעה שלה על ההריון המלכותי מספר שלוש.

התיאוריה - הדוכסית עושה שינויים בתסרוקת שלה בכל פעם שהיא עומדת להכריז על הריון. מי ששמה לב ראשונה לדפוס היא העיתונאית הפוליטית קייט פרוקטור שצייצה על כך בטוויטר. אתרי הביוטי ברחבי העולם מיהרו לבדוק את התיאוריה, והאמת שהיא לגמרי מופרכת. כשמידלטון משנה את התסרוקת שלה כולם שמים לב, מצלמים את השיער שלה, מדברים עליו וכותבים עליו, וכך מתעלמים מגזרתה התופחת והיא יכולה להיות זו שמשחררת את ההודעה באופן רשמי. הסבר נוסף שעלה בהקשר הוא שקייט יודעת שהולכים לצלם אותה הרבה לאחר ההודעה על ההריון, אז היא מרעננת את הנראות של השיער שלך לכבוד הפפראצי.


ההוכחות לא איחרו להגיע - לפני ההודעה על ההריון הראשון, מידלטון התחדשה בפוני; לפני ההודעה ששרלוט הקטנה גדלה ברחם, היא הופיעה עם שורשים אפורים מעודנים; ולפני התינוק השלישי - חשפה תספורת קצרה יותר. אז האם מדובר בתיאוריית קונספירציה שמחזיקה מים? ההוכחות שלעיל בהחלט גרמו לעיתונאים המסקרים לתמוך בה, אבל מצד שני - הם לא בדקו באיזו תדירות מידלטון משנה את התסרוקת שלה כשהיא לא בהריון. בנוסף, בעוד פוני וקיצור השיער הם אכן שינויים לא קטנים, חשיפה של מעט שורשים אפורים היא לא בדיוק שינוי דרסטי, מה גם שהסיבה לכך יכולה להיות פשוטה בהרבה - נשים בהריון נוטות להפסיק לצבוע את שיערן מסיבות בריאותיות.

הנטייה שלנו היא לא להאמין להייפ. נדמה שקייט משנה את שערה מעת לעת גם בלי קשר למצב ההורמונלי שלה. מצד שני, למדנו לא מזמן שהמלכה אליזבת משתמשת באחיזת התיק שלה על מנת לשדר מסרים למשרתים והשומרים שלה, כך שכשזה נוגע להתנהלות של בית המלוכה - אי אפשר לדעת למה להאמין.

A post shared by katemiddletonofficial (@katemiddletonofficial) on


A post shared by Kate The Duchess Of Cambridge (@katemiddleton.photos) on

A post shared by mariadowling (@mariadowlingdubai) on

A post shared by katemiddletonofficial (@katemiddletonofficial) on

A post shared by Charlotte Elizabeth Whiting (@misscharlotte10) on

A post shared by @irene_cherry_b on