ביונסה היא מלכה מטעמים רבים ומגוונים. היא חולשת על מחוזות של העצמה אישית, נשית, שחורה, על מחוזות מוזיקליים ופיזיים, על הגבוה ועל הנמוך, ועכשיו מראה שהיא מלכה אמיתית גם בתחום התלתלים. בי החזירה את התלתלים בכל הכח, אחרי שנים בהן היו מוקצים ומקומם היה שמור רק לתפקידי הרעות בסרטים, ועכשיו היא מספקת להם אפילו אביזרים מיוחדים.

האביזר החדש והאדיר שביונסה מוכרת בלייבל שלה, Ivy Park, רלוונטי בעצם רק למתולתלות, ורק הן יוכלו ליהנות מהאפקט שהוא מייצר. מדובר בכובע בייסבול שהחלק האחורי שלו נפתח וחובר למטה בגומיה אלסטית, שם ניתן לדחוס את כל האפרו כולו. מדובר בגיים-צ׳יינג׳ר עבור בעלות התלתלים, שיכולות לראשונה לקנות מוצר שעובד כמו שצריך ומשאיר אותן חכמות בשמש, ובסטייל.


הצרה של המתולתלות עם כובעים מוכרת רק להן. הכובעים הרגילים פשוט מועכים את התלתלת, ובמקרים המביכים הכובע פשוט לא עולה על הראש. זה נכון שיש את פתרון הקסקט נטול הגג, בסגנון הקאנטרי קלאב, אבל הוא לא מגן על הפדחת מהחום. בישראל, בה כמות המתולתלות גדולה, יהיה ביקוש אדיר למוצר הזה, שגם מגיע עם לוק ניינטיזי מגניב.

via GIPHY

״עם כל האהבה שלי לכובעי קסקט, הם פשוט לא עולים לי על הראש״, כותבת איימי סימאון, כתבת אתר ׳פופשוגר׳. ״הכובע הזה הוא פתרון לכל אישה בעלת שיער טבעי, כמוני למשל, שאי פעם ניסתה לדחוף את הקרזול שלה לתוך כובע בייסבול בתסכול״. ״תמיד אהבתי כובעי בייסבול מרחוק״, מספרת עוד עיתונאית אופנה, טמבר דנטון הרסט. ״הכובע הזה הוא האובססיה החדשה שלי. הוא ורסטילי, וטרנדי בטירוף. הוא עשוי קטיפה והצבע מושלם לעכשיו וגם לסתיו".

גם בטוויטר העם מריע לקווין בי על ההמצאה. ״בי שינתה שוב את כללי המשחק״, כתבו וצייצו ההמונים בטירוף. ״האישה מכירה את הקהל שלה. נשים מתולתלות היו זקוקות למוצר הזה לפני שנים רבות. לאף אחד אחר לא היה אכפת מהן מספיק כדי לייצר אותו עבורן״. המוצר המלהיב, לצערנו הרב, עוד לא יצא לשוק. הוא ייצא למכירה בקרוב ואפשר יהיה לרכוש אותו בסתיו גם בטופשופ תמורת 35 דולר. רשימות ההמתנה כבר בעיצומן.

A post shared by IVY PARK (@weareivypark) on

A post shared by IVY PARK (@weareivypark) on


A post shared by Beyoncé (@beyonce) on