על מה בחורה שכמוני חולמת? על שיער חלק טבעי כמובן, אבל גם על לפגוש את הבחורה שבאמת השליכה את הפן או המחליק כשכותרות בכתבות כמו זו שאתם קוראים עכשיו הפצירו בה לעשות את זה, ואז לראיין אותה. קודם לתת לה סטירה ואז לראיין אותה, זאת אומרת. עכשיו הדגם החדש של דפני, המברשת החשמלית שטלטלה את התעשייה, מבטיח להיות גרסה משופרת של ההמצאה שכבר הייתה לסיפור הצלחה בינלאומי ולשנות לחלוטין את הרגלי ההחלקה שלנו.

A post shared by The Original Brush (@dafnihair) on

כשקיבלתי את ה-Dafni Black להתנסות, לא זרקתי שום פן ושום מחליק לשום מקום, אלא העמדתי אותה בשורה יפה יחד עם יתר המכשירים והמתנתי בסבלנות. מסתבר שלא הייתי צריכה יותר מדי סבלנות מאחר שהמברשת מתחממת תוך שישים שניות מהרגע שבו לחצתי על הכפתור המהבהב ועד הרגע שבו היא מוכנה לשימוש. המברשת מגיעה עם מעמד משלה ולפחות בהשוואה ליתר המכשירים, היא לחלוטין תופסת הכי פחות ספייס והכי פחות מכוערת על הטואלט המעוצב שלי. השתמשתי בה במשך שבועיים ואפשר לתאר את מערכת היחסים בינינו כדייט בינוני עם בחור חמוד שתמיד חשבת ש"אולי דווקא כן?" ואז הבנת בדיוק למה לא.

If you can brush your hair, you can DAFNI #JustSaying #DareTo #HairEmancipation

A post shared by The Original Brush (@dafnihair) on


דפני היא רעיון עם פוטנציאל יפה אבל ביצוע פחות טוב. בתור בחורה עם שיער עבה ושופע, שגם עברה בחייה בכל תחנות המלחמה עם השיער - מהחלקה ברזילאית ועד מחליקים מכל מיני סוגים, הדפני לא ממש עושה את העבודה. החום המירבי שאליו היא מגיעה לא מספיק כדי לתת לשיער את מכת החום שהוא צריך כדי להפוך לחלק ועבור חלקנו חשוב מכך - להוריד את הנפח. הדפני לא מספיק אינטנסיבית וחזקה כדי לתפוס כמויות גדולות של שיער ולהחליק אותן, כך שהתהליך הופך ארוך. לעומת היעילות והעוצמה של שימוש בפן, לדפני אין סיכוי. למי זה כן יכול לעבוד? בחורות עם שיער דק מאוד ובוודאי שלא מתולתל. 

A post shared by The Original Brush (@dafnihair) on