בזכות עולם הביוטי, שמצליח להשאיר את כולם צעירים לנצח, לא נס ליחם של הכוכבים מהעשור שחוזר עכשיו בכל הכח, הניינטיז, והם נותרים נחשקים כתמול שלשום. זה ללא ספק המקרה של ג׳ניפר אניסטון, בת 48 ולוהטת מאי פעם, שיכולה עכשיו, בזכות גילה ותבונתה, להביט לאחור ולהגג על הלוקים האיקוניים שלה.

אניסטון של גיל 48 היא כבר לא רייצ׳ל גרין, אבל כן פרזנטורית של מותג ביוטי טבעי בשם AVEENO, ועדיין מתאפיינת בכנות המתוקה והידועה שלה ובחוש הומור בריא. במקביל, היתה אחת מבעלות מותג טיפוח אחר, ׳ליבינג פרוף׳, שנמכר לפני כשנה לחברת הענק יוניליבר.

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

בראיון אחרון לקוסמופוליטן גילתה אניסטון שהיא בהחלט לא מתכוונת לחזור לתספורת הרייצ׳ל ששיגעה את העולם, אבל גם לא מתחרטת עליה. תספורת אחרת שהופיעה בה הרבה, הפכה להיות השנואה עליה ביותר, עליה היא נודרת לא לחזור. ״אף פעם לא אהבתי את תספורת הבוב׳״, היא מכריזה. ״אני תמיד רוצה שיעשו לי כזאת ואז כשזה קורה אני שואלת: למה הרשיתם לי לעשות את זה?! השיער שלי גלי מאוד וכשהוא קצר הוא פשוט הופך לאפרו שאין לי שום דרך לשלוט בו. אני גרועה בעיצוב השיער וחייבת הרבה פעמים לקרוא לספר שלי, כריס מקמילן, שיבוא להציל אותי".

אניסטון חשפה לאחרונה כמה סודות שיער: ״אני יכולה לא לחפוף שלושה או ארבעה ימים. לרוב אני מייבשת בעזרת מייבש שיער רק את השורשים, ונותנת לשאר השיער להתייבש באויר, ויש לי כמה וכמה סוגים של מברשות עגולות שאני מלפפת סביבן את השיער, ככה אני מותחת את התלתלים״. הספר שלה, מקמילן, סיפר שכדי להשיג את הגוונים הקליפורניים שלה, הוא עושה לה הבהרה ואז מתחיל למתן אותה בעזרת גוונים כהים יותר. ״היא לא מרגישה את הלחץ לקחת סיכונים אופנתיים. היא יותר עסוקה בדברים אחרים".

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on


אניסטון משתדלת להפגין דימוי גוף בריא, למען המעריצים שלה והדור הצעיר. בכל פעם שחושדים בתקשורת שהיא בהריון היא מספרת שאכלה יותר מדי פסטה, ומדברת בקולניות נגד השיימינג בתקשורת וברשתות החברתיות, והסטנדרטים העקומים שאלה דורשות. ״אני שונאת את הביטוי אנטי-אייג׳ינג״, היא אומרת. ״זה לא ביטוי נכון. צריך לשמור על עור בריא. אנחנו צריכים להיות אנטי בריונות, אנטי גזענות, דברים כאלה. לא אנטי הזדקנות. כולנו מזדקנים. זה מה שקורה וזה טבעי. העניין הוא להזדקן יפה ולטפל היטב בעור שלנו. אנחנו יכולים לשמר את הזוהר הצעיר של העור בעזרת הזנה וטיפולים טובים, עם מוצרים טבעיים. ללא כימיקלים".

אניסטון מפנקת את הציבור הנוסטלגי בעוד פרט טריוויה מרגש: צבע השפתון שהשתמשה בו לאורך כל הסדרה ׳חברים׳. הגוון החום המחמיא ההוא, נקרא ׳בראוני בריק׳, ושייך למאק, סדרת פרמאונט. ״אני זוכרת שזה היה הצבע שתמיד השתמשתי בו בתקופה ההיא״, היא חושפת, ואנו מצפים שבדיוק כמו כל שאר הטרנדים של התקופה ההיא, גם השפתיים החומות עומדות לעשות קאמבק גדול.

A post shared by @insp.irational on

A post shared by Mercy Iferi (@iferilastborn) on

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

A post shared by JEN ιnѕpιraтιon daιly (@jenniferaniston.r) on

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on