לורי סו לא נראית שונה מאוד מכל אינסטגרמרית אחרת. היא יפה, צנומה, אופנתית ונראית נטולת דאגות כמו כל המילניאלז. אלא שסו היא ממש לא חלק מהדור הזה: למרות שהיא נראית בת 17 או מקסימום 21, מדובר באישה בת 41. העובדה המבלבלת הזו מעוררת ברשת אובססיה קשה סביב האסיאתית המצודדת, ורבים שואלים: איך היא עושה את זה? והאם היא מזדקנת לאחור?

סו, מעצבת פנים מטאיוואן, מציגה באינסטגרם הפופולרי שלה אורח חיים מעורר קנאה, אלא שאומרים שהקנאה עושה קמטים, דבר שלא תמצאו על פניה אפילו רמז ממנו. מעניין כמה מ-413 אלף עוקביה מודעים לגילה האמיתי, וכמה מהם פשוט נהנים לשזוף עיניהם בלייפסטייל הזוהר של היפהפיה שנראה כי מקפצת מאירועים חברתיים לתמונות בגד ים בקלילות של טינאייג׳רית, ובקיאה ברזי הסלפי כמו אחרונת התיכוניסטיות.

A post shared by ⭐️許路兒⭐️ (@lurehsu) on


רבים רודפים אחרי סו בבקשה שתחשוף את סודות הטיפוח שלה, והיא הסכימה לגדלות למגזין ׳פריידי׳ את הרוטינה, אלא שברור כשמש כי מדובר בעיקר במקרה של גנטיקה משובחת. ״כל יום אני פשוט מזינה את העור היטב בקרם לחות, ולא נחשפת יותר מדי לשמש״, היא מסבירה. ״עור שנחשף לשמש נעשה יבש יותר ומקבל נקודות קטנות. כך גם יופיעו יותר בקלות קמטוטים קטנים״, היא מספרת את מה שכולנו כבר יודעות.

למרות שניתן היה להסיק מהראיון הזה כי מדובר בערפדית שסוד קסמה הוא שהיא לעולם אינה יוצאת מהבית באור יום, התמונות באינסטגרם מוכיחות אחרת. יש לסו גם טיפים תזונתיים שעשויים לתת מענה מסויים לסקרנים ולמקנאים: היא מדווחת שהיא שותה הרבה קפה שחור, אבל גם כמויות גדולות של מים, פירות וירקות, ונמנעת מאוכל מטוגן ומשקאות ממותקים. היא משתדלת להוסיף סיבים למזון ולאכול אוכל עם הרבה חלבונים. גם התעמלות היא עושה באופן קבוע. אין פה בשורה, כמובן, ומצד שני קשה להוריד את העיניים מתמונות של היצור הפלאי הזה, שהמספר 41 פשוט מסרב להתיישב עליו.

A post shared by ⭐️許路兒⭐️ (@lurehsu) on

A post shared by ⭐️許路兒⭐️ (@lurehsu) on

A post shared by ⭐️許路兒⭐️ (@lurehsu) on

A post shared by ⭐️許路兒⭐️ (@lurehsu) on