מדי שבוע אנחנו מספרות לכן כאן על איזה מוצר, פטנט או חומר מרגש, מהפכני והעיקר - חדש. עולם הביוטי עסוק בחידושים כל הזמן, מצוי בחיפוש מתמיד אחר המצאות, נוסחאות ופתרונות קסם שבעזרת המשאבים הטכנולוגיים המתקדמים של התקופה, יוכלו לבסוף לגאול את כולנו מצרות כמו אדמומיות, יובש, שקיות שחורות וכמובן קמטים. אלא שמדי פעם צף אל פני השטח משהו שמוכיח שלפעמים, כל שנדרש הוא לסמוך על פלאי הטבע שהאנושות גילתה כבר הרבה לפני שמישהו ידע מה זו חומצה היאלורונית.

זה המקרה עם אבן הג'ייד (ירקן בעברית צחה), שבדומה לשגעת הקריסטלים, מרגשת לאחרונה את הביוטריות ברחבי העולם, כשלמעשה מדובר בחלק אינטגרלי משגרת הטיפוח הסינית כפי שתועדה כבר במאה השביעית לספירה. מופתעות? גם ד"ר לאמיס המדן הייתה כשביקרה בסין. "הייתי במוזיאון והיו שם גלגלות ג'ייד מלפני מאות שנים", סיפרה למגזין ווג בעלת ליין מוצרי העור הנחשב Shiffa. "זה סקרן אותי מאד כי תמיד חשבתי על ג'ייד כאבן דקורטיבית ולא כמשהו שקשור ליופי וטיפוח".

A post shared by Mixed Makeup (@mixedmakeup) on

מהר מאד אחר כך כבר השיקה את הגרסה שלה לכלי העתיק, שעושה שימוש בלחץ עדין על מנת לסלק רעלים, להוריד אדמומיות ונפיחות ולאזן עודפי נוזלים ברקמות העור. עוד אוטוריטה שנשבעת בגלגלת הג'ייד שלה היא הקוסמטיקאית הניו יורקית לינג צ'אן, שגדלה בהונג קונג ומעתירה מסגולות האבן הטובה על פניהן של לקוחותיה הנוצצות, ביניהן דוגמניות כמו בהטי פרינסלו, דרי המינגווי ומירנדה קר. היא מתארת את הפעולה ומסבירה כי היא מתחילה ממרכז הצוואר ונעה כלפי מעלה אל צדי הפנים עד קו השיער. "בדיוק כמו שאימון מאזן את הגוף, גלגלת הג'ייד מאזנת את הפנים", אומרת צ'אן ומרחיבה על המרצת זרימת הדם, הגברת גמישות העור והאצת קצב התחלפות תאי העור שיוצרת הג'ייד בדרך לפנים קורנות ובריאות מתמיד.

בנוסף, היא משתמשת בגלגלת גם אחרי הנחת מסכות פנים כדי להחדיר את חומרי המסכה עמוק יותר אל העור, וממליצה ליישם את הפרצודורה המפנקת גם בבית, מול הטלוויזיה. "דקות בודדות של עיסוי לחלוטין עובדות כטיפול אנטי-אייג'ינג. אנחנו מפעילים המון את שרירי הפנים, גם כשאנחנו סתם בוהים במחשב, והגלגלת פשוט מסירה את החסימה הזאת". אבן קסומה או לא, תודו שזה נשמע הכי קל וכיף, בייחוד בימים בהם אנחנו מתפתות סתם להניח את הפנים על השיש במטבחון המשרדי כדי לצנן אותן מעט. את הג'ייד רולר, שהיא, אגב, גם חתיכת אקססורי נאה במיוחד, ניתן לרכוש בקלות ברחבי הרשת, ומחירה הממוצע עומד על כ-120 שקלים - כנראה בערך מה שהשקעת בקרם האנטי-אייג'ינג האחרון שלך.

A post shared by karin_aa (@karin_aa) on

A post shared by gena min, chhc �� (@genaminwellness) on

A post shared by Elina Neumann (@bare_minds) on

A post shared by Sam Saunders (@sams_secrets) on