שנת היופי לא פועלת רק מבפנים החוצה, אלא גם מבחוץ פנימה. מי מאיתנו שזכתה להתעורר פעם בחרדה עם קמט חדש על הפרצוף ואז גילתה שמדובר בסימן, נשיקה שהשאירה על פניה בלילה הכרית, תעריך את ההמצאה הבאה: כרית מפנקת שהיא גם שוטרת לילית, ולא תאפשר לפרצוף להמרח הצידה, ולחטוף קימוטים.

הקמטים האלה אינם עניין של מה בכך. משפיעים בעולם הביוטי ממליצים שוב ושוב לישון רק על הגב, שמונה שעות בלילה, על מנת להתעורר עם עור מיטבי. מתברר שיש פה סכנה אמיתית, וכי שינה על הצד או על הבטן בהחלט עלולה לגרום לקמטים שנוצרים בגלל הלחץ הממושך על הפנים.

Trying out my super weird new pillow. It's going to help me stay on my back, apparently!

A post shared by Holly Brockwell (@hollybrocks) on


עד כה היו המלצות אלה כמעט מרגיזות, הרי אנחנו לא באמת שולטים בתנוחות שלנו באמצע הלילה, אבל עכשיו מגיעה הכרית הנוצצת, הכוכבת של הרגע. ׳יורפייספילו׳ היא נקראת, ׳כרית הפרצוף שלך׳ בתרגום חופשי, ומשגעת את היפהפיות הנרדמות מסביב לעולם. הכרית, הנמכרת באמאזון תמורת 215 שקל, נראית רגילה ממבט ראשון, אבל יש לה שתי תמיכות לראש בשני הצדדים, שיגרמו לרוב האנשים הישנים לוותר על הסיבוב הצידה.

למרות שזה נשמע כמו עינוי סיני, הדיווחים הם שמדובר בחווית שינה מפנקת, שהכרית רכה ונוחה, ושהספוג שלה זוכר את צורת הראש ומחבק אותו באהבה. הלקוחות לא מפסיקים לצהול שזו הפעם הראשונה בחייהם שהם מצליחים לישון על הגב ולא על הבטן, ושהם כבר רואים את ההשפעה על העור. גם הסובלים מאקנה טוענים שחוסר החיכוך והלחץ על הפנים משפר את המצב דרמטית. שווה לנסות.

A post shared by Cosmopolitan Indonesia (@cosmoindonesia) on

A post shared by Maricris Calica (@_lashesbymaricris_) on