שגרת הטיפוח לעולם לא נחה. מסתבר שהרבה איזורים בגוף מצריכים תשומת לב מיוחדת, ועכשיו מזכירים לנו החברים הידענים מקוריאה שאולי קצת הזנחנו איזור חשוב למדי: החזה הנשי. העור שנמצא כל היום כמעט בתוך החזייה זקוק, מבשרים לנו עכשיו, לפינוק וטיפוח, וכדאי שנתחיל לעשות משהו בנידון.

לשם כך נוצרו, ובכן, מסכות הציצים, שתופסות פופולריות לאחרונה ומאופיינות בצורתן המיוחדת: קצת כמו סטייק עם חור באמצע, כלומר מקום לפטמה. יש הרבה סוגים של מסכות לחזה, מסתבר, חלקן מסיכות נייר, אחרות מג׳ל ויש אפילו גרסה אחת ויראלית במיוחד מזהב 24 קראט, אבל כולן מבטיחות להעניק לנו צמד שדיים אלסטי, מוצק וצעיר יותר, ללא קמטוטים וקוים מיותרים. המשתמשות מתבקשות להצמיד את המסכות לאיזור האסטרטגי בין 15 ל-30 דקות.

ביוטיוב אפשר למצוא לא מעט נסייניות מרוצות, שטוענות שמדובר בדרך זולה, קלה ונחמדה להשיג שדרוג זריז לחזה, אבל לצד כל אלה יש גם רופאים שטוענים שמדובר ברעיון מטופש ואף מזיק. חלק מהם מסבירים שהמסכות מכילות כימיקלים לא בריאים ואף מסרטנים שאין שום צורך להחדיר לגוף, ושהאלסטיות באיזור המדובר מגיעה מבפנים ולא מבחוץ. ״באיזור החזה העור דק במיוחד, והכימיקלים חודרים לעור ביתר קלות ואף מגבירים את הסיכויים לחלות בסרטן השד״, טוענת סטוטי בטצ׳אריה בכתבה מיוחדת לנושא באתר וגבומב.

ד״ר ניל סנדיק, דרמטולוג מניו יורק, דווקא לא חושב שיש פה סיכון אמיתי. ״המסכות לחזה בטוחות כל עוד מוודאים על האריזה שהסוג הנרכש לא מכיל פרבנים, פטלטים, פנוקסיתנול, קפאין, פיספנול ואלכוהול״. אגב, לקוריאניות יש מסיכה כמעט לכל איזור בגוף, וזהו רק צעד ראשון בדרך למסכות נוספות ופופולריות כמו מסיכת הבטן, המרפקים ומסיכת הפות, שגם היא מקבלת תגובות רבות ומעורבות, אך פחות סביר שנראה ייצוגים שלה באינסטגרם.

A post shared by Huda Kattan (@hudabeauty) on


A post shared by Valerie (@valtherizzle) on

A post shared by PEMBESAR PAYUDARA , PEMUTIH (@herbaltech_) on