שקיות, עיגולים שחורים, עיני דביבון או פנדה - לא כל כך משנה איך תקראו לה, תופעת הכהויות והנפיחויות מתחת לעיניים מטרידה אחוז נכבד מהאוכלוסיה, ובניגוד למועקות אסתטיות רבות אחרות, נותרת כמעט ללא מענה הגון. אלא שעם כל הכבוד לשלל הקרמים והסרומים שמבטיחים גדולות ונצורות, ולתרופות הסבתא שעשויות להועיל בטווח הקצר - גם כאן הולכת ומתבלטת האופציה הפלסטית, ואט -אט תופסת את מקומה כפתרון היעיל והמבוקש מכולם. זה לא זול, זה די פולשני, וגם כאן התוצאה היא לא קבועה, אבל עם תמונות הלפני ואחרי קשה להתווכח.

A post shared by Nurse Di ClearskincareClinics (@clearskincareinjectingnursedi) on


The Tear Trough Treatment מתמקד באיזור שמתחת לעין וקצת מעל הלחי, הנוטה לכהות כחלחלה ונפיחות מכבידה. מנתחים פלסטיים מדווחים כי ההליך צובר יותר ויותר פופולריות בשנים האחרונות, בעיקר בקרב צעירים וצעירות. "זה נפוץ בעיקר בקרב מיליניאלז שמתלוננים שהם נראים עייפים, ובגלל גילם לא מרגישים מוכנים לניתוח פלסטי בפנים", אמר לאתר Allure המנתח מין ס. האן. "הזרקת מילוי לאיזור שמתחת לעיניים גורמת להם להיראות פחות עייפים ולגמרי מחדשת ומצעירה את מראה העור".

ההליך עושה שימוש בחומרי מילוי המבוססים, איך לא, על חומצה היאלורונית, ואורך פחות מ-30 דקות. זה מתחיל בניקוי העור, ממשיך בהנחת קוביות קרח קטנות על האיזור כדי לאלחש אותו, ואז מוחדרת המחט. ההתאוששות עשויה לקחת עד יומיים, עם אפשרות לנפיחות ורגישות של האיזור המטופל, אבל ברגע שזה עובר העור שמתחת לעיניים נראה חלק לגמרי ונשאר כך לאורך כשנה. האן מבקש להתריע כי לפני שאתם ניגשים לטיפול הסימפטי הזה, חשוב לעשות תחקיר ולוודא שאתם מטופלים בידי אדם מנוסה. "העור באיזור הזה מאד דק ועדין, ואם הטיפול לא מבוצע כהלכה, המטופל עלול לצאת נפוח". ולא מגאווה על הלוק החדש והרענן, יש לציין.

A post shared by Dr. Sina Djalaei (@d_aesthetic_) on

Filler treatment as prophylaxis: We treated the tear trough, the cheeks and the nasolabial folds with hyaluronic acid. For further information please contact our practice Behandelt wurden die Tränenfurchen/Augenringe, Wangen und die Nasolabialfalten. #drSina #daesthetic #teartrough #teartroughtreatment #augenringe #tränenfurchen #behandlungaugenringe #hyaluronsöure #juvederm #restylane #beautyblogger

A post shared by Dr. Sina Djalaei (@d_aesthetic_) on

A post shared by D A N N Y D E F R E I T A S (@dannydefreitas) on