הרפואה הפלסטית לא מפסיקה להתחדש ולייצר פטנטים, וכבר די ברור שהציבור יעשה פחות או יותר כל דבר תחת השמש, כואב או יקר ככל שיהיה, על מנט להאט את נזקי הזמן או לנסות להחזירם לאחור. הטרנד החדש בעולם מתיחות הפנים הוא מהקיצוניים שראינו, וכולל שריפה מבוקרת של כל הפרצוף כולו.

"ג׳יי פלזמה" הוא שם השיטה שמלהיבה רבים ומחרידה אחרים, בעיקר מאז שנחשף סרטון ובו ניתן לראות את התהליך, במהלכו עובר העור העדין שריפה בעזרת מכשיר מיוחד, פס אחר פס. ההחלמה מהכוויה הזו אורכת עד חודש, אבל אחריה, כך מבטיחים וכך עולה גם מהתמונות, העור המחודש צעיר ובריא יותר באופן משמעותי וניכר. השריפה לא פוסחת על הקמטוטים שליד השפתיים והעיניים, והשיטה פופולרית אצל נשים וגברים כאחד.

A post shared by Jason Emer, MD (@jasonemermd) on


בארה״ב כולה יש מספר מכונים בודדים המבצעים את ההליך שהבאזז סביבו גדול מאוד, ואם לא די בכך שלא כל רופא יכול לבצע את הפרוצדורה, לא כל לקוח יכול להתנסות בה. הטיפול שורף את העור, כאמור, ועלול ליצור פיגמטציה אצל אנשים עם עור כהה, ולכן מתאים רק לבהירים ובהירות במיוחד.

ד״ר לאונרד גרוסמן הוא אחד הרופאים הבודדים שהצליחו להשיג את האישור לבצע את ההליך הזה בניו יורק, והוא נלהב מהאפשרויות החדשות. ״עם הטכנולוגיה החדשנית של מכשיר הג׳יי פלזמה אני יכול להעניק ללקוחות עור כמו של תינוק״, הוא מספר. ״ההליך מעלים קמטים, מאחד את צבע העור והופך אותו לאלסטי יותר״. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית קלה, ואורך לרוב 35 דקות. אל תנסו את זה בבית.

A post shared by Jason Emer, MD (@jasonemermd) on

A post shared by Jason Emer, MD (@jasonemermd) on


A post shared by MD Aesthetica MedSpa|Wellness (@mdaesthetica) on