סדרת שלושת השלבים החדשה של מותג היוקרה Hermetise נראית ונשמעת נהדר: מדובר בקרם, סרום ופילינג שיחדיו מספקים טיפול אנטי-אייג'ינג מושלם הנלחם נמרצות בסימני הגיל, מרים וממצק את העור, מוריד נפיחות ואדמומיות, מונע חדירת מזהמים, ומכיל נוגדי חמצון, ויטמין A, אבקת זהב 24 קראט וקופי לואק. המרכיב האחרון ברשימה נשמע אולי אקזוטי למדי, אבל זה הרי לא שיש מחסור בחומרים אקזוטיים בשוק הביוטי של ימינו, כך שכמעט עברנו כאן לסדר היום.

"קופי לואק הוא זן הקפה היקר בעולם ונודע ביתרונות שלו בעולם טיפוח העור", מסבירים באתר החברה ומרחיבים על שלל הסגולות הבלתי מעורערות של המרכיב. מה שהם לא טורחים לציין היא העובדה שהזן היקר והנדיר הזה הוא כל כך יקר ונדיר כי הוא מופק מפולי קפה שנאכלו ועוכלו על ידי חתול הזבד, או גחן הדקלים האסייתי. כלומר, מגיע לעולם בצורת גללים של יצור חתולי אינדונזי חמוד.

A post shared by 9435 Brighton Way BeverlyHills (@prestigeskincarebeverlyhills) on


בבתי הקפה האופנתיים בניו יורק, למשל, תוכלו ליהנות מכוס של קופי לואק במחיר ממוצע של כ-25 דולר, שהם כ-90 שקלים להפוך בינוני. בהתאם, מוצר אחד מסדרת שלושת השלבים של הרמטייז יעלה 1664 דולר - קצת פחות מ-6000 ש"ח. אבל העור שלכם הרי לא מתכוון להסתפק רק בשלב אחד מהשלושה, נכון? אם כך, תיאלצו להיפרד מ-4994 דולר, שהם 17,827 ש"ח. הכי בקטנה.

כבר רצתם לקנות? אז מצטערות לקלקל את החגיגה, אבל אם השיקול הכלכלי לא מטריד אתכם, השיקול המוסרי כנראה יעשה זאת: באופן מפתיע, היצורים החתוליים המתוקים לא סתם מסתובבים להם בטבע האינדונזי ועושים את צרכיהם בנחת, אלא מוחזקים בשבי ובתנאים קשים במסגרת תעשיית הקופי לואק. בקיצור, נוותר הפעם. ומציעות גם שתחשבו שוב לפני שאתם רצים לחפש אוצרות בארגז החול של החתול הביתי.

A post shared by Bumi Coffee (@tanjungfachriz) on

A post shared by Gabi (@corsi_gabriele) on

A post shared by 9435 Brighton Way BeverlyHills (@prestigeskincarebeverlyhills) on