הוד השרון. בעקבות מכבי ת"א בצמרת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
הוד השרון. בעקבות מכבי ת"א בצמרת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מכבי הוד השרון גברה הערב (שבת) על א.ס. רמת השרון 1:3 (18:25, 25:19, 24:26 ו-19:25) בליגה בכדורעף. המשחק שנפתח בשליטה של המארחים ונמשך בנפילת מתח מטרידה עם פתיחתה של המערכה השניה, שבה ניצחו שחקני רמת השרון די בקלות.

משם המשיכו השחקנים אל מערכה שלישית נהדרת עם נקודת מערכה ב-22:24. את המסר שחקניו של צחי אלבס הבינו וסידרו ארבעה "קיל בלוק" ברצף מצד וסילי פוילוב ואלניס פאלומינו בדרך למהפך פנטסטי, 24:26 ועל הלוח 1:2 להוד השרון.

המערכה הרביעית היתה קלילה יותר כשהמקומיים הבטיחו לעצמם שלוש נקודות יקרות במאבקי הצמרת. "היה לנו סרב חלש, בדיוק כמו בנווה שאנן באמצע השבוע, אבל חשוב שידענו להתרומם ולנצח. לצערי אנחנו טובים מול קבוצות צמרות ויורדים ברמה מול קבוצות פחות טובות מאיתנו", אמר בסיום אלבס.

המעפיל חדרה המשיכה בתנופה והשיגה ניצחון שני רצוף, הפעם בביתה של אליצור כרמיאל (21:25, 16:25 ו-11:25). כרמיאל ספגה הפסד תשיעי. הקבוצה של יניב בר נצר ניצחה באמצע השבוע את הפועל ירושלים והפעם חתמה ניצחון חמישי שהקפיץ אותה אל המקום החמישי על חשבונה של רמת השרון. "ידענו להתגבר על המערכה הראשונה הצמודה ואני שמח שהקבוצה שיפרה את רמת המשחק שלה ובהמשך הערב ניראנו כקבוצה", אמר בסיום המאמן המנצח.

הפועל ירושלים התאוששה מההפסד בעין שמר עם ניצחון חלק על מ.כ. נווה שאנן/חיפה 0:3 (22:25, 17:25 ו-18:25). זהו ניצחונה השלישי של העולה החדשה שמתקרבת אל רמת השרון השישית. נווה שאנן אחרונה עם נקודה אחת בלבד.