מעל כולם. המילטון (GETTY) (צילום: ספורט 5)
מעל כולם. המילטון (GETTY) | צילום: ספורט 5
פטל וריקארדו מחליפים חוויות (GETTY) (צילום: ספורט 5)
פטל וריקארדו מחליפים חוויות (GETTY) | צילום: ספורט 5

לואיס המילטון ממשיך בשליטה האבסולוטית שלו בסבב הפורמולה 1. הנהג הבריטי סיים במקום הראשון במקצה הדירוג של הגראנד פרי ההונגרי עם תוצאה של 1:22.020 וייזנק מעמדת הפול פוזישן בפעם ה-9 העונה מתוך 10 מירוצים.

אם ינצח במירוץ מחר, מלבד העובדה שזה יהיה ניצחונו ה-6 העונה, יהפוך המילטון לנהג עם הכי הרבה ניצחונות על המסלול בהונגריה, כאשר כרגע הוא מחזיק בשיא יחד עם הנהג האגדי מיכאל שומאכר. חברו לקבוצת מרצדס, ניקו רוזברג, סיים במקום השני בפער יחסית גדול עם תוצאה של 1:22.595.

סבסטיאן פטל מקבוצת פרארי ייזנק מהמקום ה-3 לאחר שהשיג 1:22.793, דניאל ריקיארדו מקבוצת רד בול ייזנק גם הוא מהשורה השנייה לאחר שהשיג 1:22.774. ההתדרדרות של מקלארן ממשיכה והנהגים פרננדו אלונסו וג'נסן באטן סיימו במקומות ה-15 וה-16.

מחר (ראשון) ב-15:00 (שידור ישיר ב-5 פלוס לייב) ייזנקו הנהגים למירוץ העשירי שמסמל את המעבר לחצי השני של העונה. המילטון ורוזברג הם היחידים שזכו במירוצים העונה ונשאלת השאלה, האם השליטה הכמעט מוחלטת של מרצדס על המסלול תמשיך עד לסוף העונה? או שעוד נהגים מלבד פטל (שניצח במירוץ בודד העונה) יצליחו להגיע ראשונים על המסלול?