פלגריני עם רונאלדו. בונה על הפורטוגלי (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
פלגריני עם רונאלדו. בונה על הפורטוגלי (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ריאל מדריד חזרה אמש (ראשון) לפיגור של נקודה מהמוליכה, ברצלונה, אחרי שזכתה בניצחון דרמטי של 2:3 בדקה ה-89 משער ניצחון של כוכבה הפורטוגזי, כריסטיאנו רונאלדו.

אוסאסונה עלתה פעמיים ליתרון ב"סנטיאגו ברנביאו", אולם שערים של רונאלדו ומרסלו איזנו, והפורטוגזי נגח שער ששיחרר המון לחץ בבירה הספרדית ממש לפני השריקה.

מאמן ריאל מדריד, מנואל פלגריני, ידע בסיום להודות שקבוצתו שיחקה לא טוב: "אוסאסונה גרמה לנו לסבל רב, זו היתה התצוגה ההגנתית הגרועה ביותר שלנו השנה, אך עם זאת אני חושב שהיינו ראויים לכבוש שלושה שערים".

המאמן הצ'יליאני הוסיף ואמר: "לוח המשחקים שנותר לנו ולבארסה הוא רע במידה שווה ואני חושב שהכל יוכרע במחזור האחרון. השחקנים שלי נמצאים במומנטום חיובי וזה חשוב לנו לקראת שלושת המחזורים האחרונים, לכן כל מה שנותר לנו לעשות הוא להלחיץ את ברצלונה עד לסיום העונה".

לגבי כריסטיאנו רונאלדו אמר פלגריני: "אני שמח שיש לי שחקן כמוהו בקבוצה שלי, הוא עושה הבדל גדול, והמזל שלו איתנו, זה חשוב מאוד עבורנו".

גם החלוץ הארגנטיני, גונזאלו היגוואין, התייחס בסיום המשחק לקרב האליפות הצמוד מול הקטלונים: "אנחנו מוכרחים להשאר רגועים, להיות מרוכזים כל הזמן במשחק הבא ולהמשיך בקו הנצחונות בו אנו מצויים. כל מה שאנו צריכים זה שהם יסיימו פעם אחת בתוצאת תיקו, שזה משהו שבהחלט יכול לקרות, ואנחנו צריכים שלא להיכשל בעצמנו לכשזה יקרה".

היגוואין הוסיף ואמר: "אנחנו ממשיכים ללחוץ על בארסה מאחור, ואם הם יזכו בסופו של דבר באליפות הם יעשו זאת בזכות עצמם ולא בגלל שאנחנו כשלנו לקחת את זה".

מאמנה של אוסאסונה, חוסה אנטוניו קמאצ'ו, היה מרוצה מיכולת חניכיו בסיום: "אנחנו יכולים לקחת דברים חיוביים מהמשחק הזה".

"אמנם ההפסד כואב, אבל אני מאמין שנמשיך להילחם ואם נשחק באותה יכולת ביום רביעי אז נבוא על שכרנו". 

היגוואין (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
היגוואין (GettyImages) | צילום: מערכת ONE