גיא אסולין מול טוטנהאם. פותח פרק חדש (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
גיא אסולין. בדרך ליריבה המושבעת? (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

דיווחים בספרד: קשרה הישראלי הצעיר של ברצלונה, המשחק בקבוצת המילואים של המועדון, הוא השם החם בריאל מדריד, אשר רוצה לגנוב את השחקן מהקטאלונים.

אסולין, אשר הפך לאחרונה לשחקן ספסל בקבוצתו של לואיס אנריקה, על פי הדיווחים מסיים את חוזהו ב-30 ביוני והפך ל'מלפפון' חם מאוד ביבשת כולה כאשר גם ארסנל, שכבר התעניינה בו בעבר, מצויינת כמי שתנסה להחתימו.

בדיווח ב'יורוספורט' הספרדי נאמר: "הבלאנקוס שמו את יהבם על אחד הכישרונות הגדולים ביותר של של היריבה המושבעת, גיא אסולין, הידוע יותר כ'מסי החדש'. אסולין החל את העונה הזו כאחת ההבטחות הגדולות של בארסה ב', אך לאחרונה איבד את מקומו בהרכב של לואיס אנריקה".

"הדקות המעטות ששיחק הובילו לכך שהוא עדיין לא זכה להצעת חוזה חדש מברצלונה וב-30 ביוני יהפוך לשחקן חופשי, הפך לכך שהוא שחקן מבוקש ביבשת כולה ולא רק בריאל".

בדיווח אף מציינים שאסולין, אשר כבר בגיל 16 זכה לרשום הופעה ראשונה במדי נבחרת ישראל, הוכתר תמיד ככישרון הגדול של מחלקת הנוער ולא ברור איך זה שהעונה לא עשה את הפריצה שלו, למרות שאף לקח חלק בסגל הקבוצה הבוגרת מספר פעמים.

גיא אסולין (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
גיא אסולין (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

על פי מקורות הקרובים למועדון, חידוש חוזה השחקן היתה אחת המטרות הראשונות של לואיס אנריקה, אך הדבר עדיין לא נעשה ובברצלונה חוששים שמקרה ססק פברגאס ופראן מרידה שהוחתמו בסיטואציה דומה על ידי ארסנל, תשוחזר גם עם הקשר הישראלי.