התחמושת נגמרה (GETTY) (צילום: ספורט 5)
התחמושת נגמרה (GETTY) | צילום: ספורט 5

ריאל מדריד ראתה מוקדם יותר הערב (שבת) את יריבתה הראשית לפסגה ערב המחזור, אתלטיקו מדריד, מועדת נגד אלצ'ה, וקיוותה להגדיל את הפער ממנה. עם זאת, הקבוצה של קרלו אנצ'לוטי כשלה בעצמה במשחק הביתי בברנבאו ויצאה עם נקודה אחת בלבד עם 0:0 נגד ויאריאל.

הבלאנקוס הגיעו למשחק לאחר השישייה המהדהדת שכבשה לרשת של מאיורקה, אבל הפעם הם לא הצליחו להציג את אותו המחץ שהיה כל כך בולט במחזור הקודם, בדרך לתוצאה המאופסת. למעשה, במשך שלבים רבים במהלך המשחק דווקא הצהובים היו אלה שהיו יותר מסוכנים ויותר קרובים להכרעה. ארנאוט דאנג'מה חרך את האגף השמאלי ופעם אחר פעם הצליח לעבור את פדה ואלוורדה, שפתח כמגן ימני והתקשה מאוד. מי שהיה שם כדי להציל את הבלאנקוס אל מול האיומים של היריבה הוא טיבו קורטואה, שעם מספר הצלות השאיר את השער הלבן נקי.

אנצ'לוטי, שפעם נוספת נתן למרקו אסנסיו את ההזדמנות ואת המקום בהרכב הפותח, ניסה לבצע שינויים, אך כל אלו לא הועילו. מוליכת הטבלה תקפה ושמה לחץ גדול על היריבה מנגד, אך לא הצליחה להגיע למצב מספיק איכותי, וכמובן שגם לא להרעדת הרשת.

ועדיין, ריאל טרם הפסידה במסגרת הלה ליגה, ועם 17 נקודות מתוך ה-21 האפשריות נמצאת בראש הטבלה. כעת, אנצ'לוטי וחניכיו יקוו להשכיח את המעידה, כשיפגשו כבר ביום שלישי הקרוב את שריף טריאספול במסגרת המחזור השני בשלב הבתים של ליגת האלופות.

מנגד, החבורה של אונאי אמרי רשמה את התיקו החמישי שלה מתוך שישה המשחקים שלה עד כה בליגה, ואת תוצאת התיקו 0 השלישית העונה בליגה. עם שמונה נקודות עד כה, ויאריאל נמצאת אמנם רק במקום העשירי, אך הוכיחה פעם נוספת שהיא יכולה לעשות צרות לכל יריבה ובכל יום נתון.