חגג עם צמד. רודריגו (GETTY) (צילום: ספורט 5)
חגג עם צמד. רודריגו (GETTY) | צילום: ספורט 5

אחרי 90 דקות סולידיות בכיכובו של אדם אחד, ריאל מדריד רשמה הערב (ראשון) ניצחון נוסף בליגה אחרי 0:2 על בילבאו. צמד של רודריגו, שעמד מעל כולם אצל הבלאנקוס. הפער מברצלונה בפסגה חזר לעמוד על 8 נקודות, כשהבלאנקוס ללא הפסד בכל המסגרות כבר למעלה מחודשיים וללא הפסד בליגה מאז ספטמבר.

זה לא היה משחק ענק של ריאל, אבל זה היה כזה בו היא שלטה ותיסכלה את היריבה שלה. רודריגו, שכבש את הצמד המנצח, היה נהדר ודאג לסדר מספר מצבים לקבוצתו. הברזילאי הציג את יכולות הכדרור שלו היום בתצורה הכי טובה שלהן, כשבשני השערים שלו הוא היתל בשחקני הגנה כדי להביא עצמו למצב בעיטה.

שחקן נוסף שרשם היום משחק טוב היה בראהים דיאס, שאומנם לא כבש אבל הגיע למספר מצבים קורצים מבחינת ריאל. בעוד רודריגו היתל בשחקנים בצד השמאלי, דיאס עשה צרות להגנת בילבאו בצד הימני ויחד השניים הוכיחו שגם ללא ויניסיוס (שנעדר היום בשל הרחקה), הבלאנקוס יכולים להסתדר.

לצד הכדורגל, קיבלנו גם רגע מאוד מרגש על הדשא. לראשונה מאז שקרע את הרצועה הצולבת באוגוסט האחרון, אדר מיליטאו עלה לקבל דקות ראשונות העונה במדי ריאל. הוא אומנם נכנס לשתי הדקות האחרונות של המשחק, אבל שחקני הבלאנקוס ניסו לשתף אותו במשחק, כשגם הקהל בברנבאו קיבל אותו בתשואות ומחיאות כפיים.

בזאת כאמור, ריאל מגדילה בחזרה את הפער בפסגה לשמונה נקודות, כשלברצלונה ולמדריד אותה כמות משחקים עד כה. הבלאנקוס הולכים ומתקרבים לאליפות נוספת שתיכנס לארון התארים העמוס בבירת ספרד. מנגד, בילבאו פספסה הזדמנות לצמק את הפער מג'ירונה שבמקום השלישי, כשהבאסקים ממוקמים רביעיים, נקודה בלבד מעל אתלטיקו.