אנלקה חוגג מול בולטון (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
אנלקה חוגג מול בולטון (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

צ'לסי עשתה צעד גדול לעבר האליפות אחרי שרשמה הערב (שלישי) ניצחון 0:1 על בולטון. למרות שהניצחון היה דחוק, קרלו אנצ'לוטי יכול להיות מרוצה מאוד לאחר שהפער בינו לבין מנצ'סטר יונייטד עומד על 4 נקודות.

לבלוז יש 77 נקודות אחרי הניצחון הזה והם הישוו את מספר המשחקים לאלה של השדים האדומים שלהם 73 נקודות. 

זה לא היה פשוט עבור הקבוצה הלונדונית. בדקות הראשונות, צ'לסי ניסתה להפעיל את יורי ז'ירקוב שהיה פעיל מאוד באגף שמאל אך הניסיונות למצוא את דרוגבה ואנלקה לא צלחו. בדקה ה-13, הרוסי ניסה למצוא את דרוגבה בכדור גובה אך החלוץ לא הצליח להגיע לכדור ופיספס הזדמנות טובה.

בדקה ה-16, טיילור מבלוטון השתלט על הדיפה של ואן דר סאר אך לא הצליח לבעוט למסגרת מזווית קשה. 

בדקה ה-34, ז'ירקוב נשלח החוצה לאחר שדימם מראשו. חבריו לקבוצה המשיכו ללחוץ על שער היריבה. 9 דקות אחר כך, הגיע השער הכה חשוב.

ז'ידקוב שחזר למגרש הוציא כדור חוץ לדרוגבה שהגביה כדור מצויין מאגף שמאל ואנלקה בזינוק מתוך הרחבה נגח פנימה מול קבוצתו לשעבר. 0:1. זה היה שערו הראשון של הצרפתי מאז חודש ינואר.

שתי דקות אחרי השער, קאלו ניסה את כוחו מ-20 מטרים עם בעיטה חזקה שהחמיצה את המסגרת.      

בדקה ה-54, דרוגבה שלח את את קאלו לאחד על אחד אך ידו של שוער בולטון היתה על העליונה וצ'לסי לא הצליחה להכפיל את התוצאה. בדקה ה-62, בולטון היתה קרובה לשיוויון אך טרי בלם ספק עם היד בעיטה חזקה של לי.

בדקה ה-79, למפארד, שעד אותה דקה לא סיכן את השער, בעט לקורה ממרחק גדול אחרי מסירה שקיבל מג'ו קול.

6 דקות אחר כך, בולטון יכלה לשמח את יונייטד וארסנל כאשר טיילור הגביה כדור לאלמנדר שהיה חופשי בתוך הרחבה אך האחרון נגח החוצה מ-7 מטרים. בסיום, 0:1 קטן וחשוב לצ'לסי.