קויט. "רוצה להיות חלק מההיסטוריה" (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
קויט. "רוצה להיות חלק מההיסטוריה" (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

שוערה של ליברפול בחמש השנים האחרונות, פפה ריינה, האריך את חוזהו בקבוצה בשש שנים נוספות. השוער הספרדי היה מרוצה מהבטחת עתידו במועדון ואמר לאתר הרשמי: "אני מאושר לחתום על החוזה החדש, אלו החדשות הטובות ביותר שקיבלתי בחיי, אני אשאר בליברפול גם בשש השנים הבאות וזה מצוין כי אני והמשפחה שלי מאוד מרוצים כאן".

ריינה סיים ואמר: "המשפחה שלי השתלבה כאן בצורה נפלאה ואני גאה בכך שהילדים שלי מדברים עם המבטא של הסקאוזרים (תושבי ליברפול), ואני מקווה שבשנים הבאות גם נדבר יותר סקאוזרית, כתושבי ליברפול לכל דבר".

אחרי אינספור אכזבות בעונה הנוכחית, לליברפול יש סוף סוף קצת נחת אחרי שעלתה לחצי גמר הליגה האירופית. הקבוצה של רפא בניטס ניצחה 1:4 באנפילד את בנפיקה אחרי שהפסידה 2:1 בפורטוגל. כעת, היא תפגוש את אתלטיקו מדריד שחלפה על פני ולנסיה.  

בניטס נשמע מרוצה אחרי מההופעה המרשימה של חניכיו: "שיחקנו נגד קבוצה טובה. ידענו שזה יהיה קשה. יש להם נקודות חוזקה וחסרונות. אנחנו ניצלנו את החולשות שלהם".

השער השלישי של המרסיסיידרס נכבש לאחר מבצע קבוצתי מרשים והמאמן הספרדי אמר: "השער השלישי היה ממש ממש טוב. היה לשחקנים מוטיבציה ונחישות".

בניטס התייחס לדקות הפתיחה שהיו שייכות דווקא ליריבה: "הם לחצו וזה היה קשה אבל אחר כך השתפרנו" .

בניון עם בניטס. כבר לא סיפור אהבה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
בניטס עם בניון. עשו את העבודה (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

דירק קויט יודע כי זהו התואר היחיד שנשאר לקבוצתו השנה וההולנדי מכוון גבוה: "אם מדברים על התשוקות שלי אז אני משווע כבר להשיג תואר בליברפול. אני מכיר את ההסיטוריה של המועדון ויודע בכמה תארים המועדון הזה זכה בעבר ואני רוצה להיות חלק מההיסטוריה. הייתי קרוב לזה אבל זה לא היה מספיק טוב. אני מקווה שזה יהיה השנה".   

אתלטיקו מדריד עלתה לאחר 0:0 מול ולנסיה. המשחק הראשון הסתיים ב-2:2 ושערי החוץ של האדומים-לבנים סידרו להם עליה. "עלינו וזה מה שחשוב. עשינו את העבודה. היינו בעבר בגמר ובחצי גמר. יש לנו משחק מול יריבה חזקה מאוד", אמר תומאש אויפלושי.

אתלטיקו מדריד חוגגת בסיום המשחק (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
אתלטיקו מדריד חוגגת בסיום המשחק (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו שמחים וזה חשוב. אף אחד מאיתנו לא חשב שנגיע לשם בתחילת העונה. זה יום ליהנות ממנו. יהיה לנו משחק קשוח אבל אטרקטיבי מול ליברפול", הוסיף חוסה אנטוניו רייס.