האם סאגת מעברו או אי מעברו של גארת' בייל לריאל מדריד קיבלה טוויסט מסוכן? מתברר שמי שיצא כנגד המהלך הוא דווקא ארגון הטרור העולמי אל קאעידה, כזה שלא עוסק בדרך כלל בענייני הכדורגל, אך בכל זאת מצא זמן לאיים על טוטנהאם הלונדונית.

על פי דיווחים באיטליה, שאושרו גם בכלי התקשורת באבו דאבי,חבר הארגון אחמד א-דוסארי שלח מסר לכיוון הספרס. הסיבה: קשריה של טוטנהאם עם הקהילה היהודית וכן מוצאו היהודי של יושב הראש דניאל לוי.

"הם סוחרים חסרי מצפון", אמר א-דוסארי על המו"מ הקשוח שמנהלת טוטנהאם על בייל. על פי הדיווחים, נטען כי טוטנהאם דחתה הצעה של 120 מיליון על הוולשי, וחבר ארגון הטרור הזהיר: "היהודים ייענשו על החמדנות שלהם, על ידי אלוהים ובעזרת כלי נשק".

ההצהרה של א-דוסארי, ראש תא של הארגון בבירת תימן צנעא, מגיעה על רקע ההחלטה של ארצות הברית לסגור 22 נציגויות ברחבי העולם מחשש לפיגועים. ההחלטה הבהולה התקבלה לאחר שיורט מסר של מנהיג הארגון איימאן א-זוואהירי לבצע פיגוע ביום ראשון האחרון.

יש להניח כי למרות הדברים של א-דוסארי, יש לאל קאעידה דברים מעט יותר בוערים להתעסק איתם מאשר העברת גארת' בייל לריאל מדריד, אך מעניין יהיה לראות מה תהיה תגובת טוטנהאם והאם המועדון ייאלץ לנקוט צעדים לשמירת הבטחון.